"Локомотив" - "Ураган". Анонс

15 лютого 09:30
Переглядів: 91
ураган

З трьох матчів чемпіонату Екстра-ліги з футзалу, запланованих на суботній день, центральний, звичайно ж, буде гратися в Харкові. Чинний чемпіон проти віце-чемпіона - які ще потрібні аргументи?

Останнім часом обидві команди незмінно б'ються за одні і ті ж висоти в турнірній таблиці - згадаймо хоча б супесерію, яка вже стала класикою, з п'яти матчів за чемпіонство, що завершилася серією пенальті. Власне, і в нинішньому сезоні картина така, але різкий спурт "Єнакієвця" на старті сезону, а потім його впевнена хода по турнірній дистанції на поточний момент внесли корективи. Поки у кожної з команд на порядку денному - завдання виходу на друге місце за підсумками регулярного чемпіонату. Потенційну перевагу свого майданчика у півфіналі ніхто не відміняв, і цей фактор може виявитися важливим, враховуючи, що обидві команди більш потужно виглядають саме на своєму паркеті. Щоправда, більшою мірою це стосується, звичайно ж, івано-франківської команди. Цікаво, що варіант битви в кроці від фіналу якраз між "Локомотивом" і "Ураганом" має ох який високий відсоток ймовірності.

До суботнього матчу івано-франківці підходять з гандикапом у три очки, але не будемо забувати про "гру в запасі" у "залізничників". Тому, ситуація практично рівна і класична для тих матчів, про яких говорять, як про ігри за 6 очок. Трохи більша психологічна перевага, і це очевидно, у гостей - для них осічка в Харкові не є фатальною, тим більше що є домашній матч 4-го кола. А ось для "Локомотива" все набагато складніше - у разі невдачі найближчий конкурент йде в непоганий відрив, який при високій щільності відіграти буде дуже непросто.

Складності ситуації не може не додавати той факт, що проводиться матч після місячної перерви, і в якій формі підійдуть суперники - велика загадка для вболівальників, як правило, не знайомих з внутрішньою кухнею команд. Хто в якому фізичному стані, хто має які мікротравми, наскільки головним тренерам вдалося збалансувати гру своїх команд, кілька гравців яких були вирвані з планомірного тренувального процесу - це велика таємниця. І той факт, що у "Локомотива" в Бельгії їздило 7 футболістів, а в "Урагану" три, не настільки суттєвий.

Складно робити прогнози, як позначаться на грі кадрові зміни і, так звані, зовнішні обставини. Коли ми говоримо про перше, то маємо на увазі "Локомотив" - харків'яни в трансферний період поповнили свої ряди відразу трьома футболістами. Не залишив команди жоден - отже, перед Євгеном Ривкинім постає проблема, кого ж залишити за межами заявки на майбутній непростий матч. Трохи полегшує проблему дискваліфікація Дмитра Камека, але... Велика спокуса влаштувати перевірку боєм відразу всім новачкам. Але ті ж Дієго Сол і Бето грали в чемпіонатах більш високого рівня, ніж наш - чи зрозуміють вони, що і у нас футболісти не для здоров'я побігати виходять на майданчик, а часом б'ються, не жаліючи ні себе, ні суперника. На одному досвіді зараз в Екстра-лізі не зіграєш, для досягнення перемоги треба пахати і пахати - загалом, момент тонкий і непередбачуваний.

Що ж до "Урагану", то там дещо інша ситуація, яку дуже чітко для футзальної громадськості пояснило керівництво клубу, віддамо йому за це належне. З особового складу команди випав тільки Павел Будняк, який, варто визнати, був в нинішньому сезоні не настільки яскравий, але в комплекті з ним Валєнко, Шотурма і Сімка становили грізний квартет, який був серйозною загрозою для воріт суперників. Досить сказати, що на його рахунку 19 м'ячів з 42-х, забитих "Ураганом" на даний момент. Втім, Павела в команді немає вже давненько, час подумати, ким його замінити, у Сергія Гупаленка було, а ось награти в новому складі - ні. Так що і тут є загадка і грунт для прогнозів та припущень.

Ще про один момент не можна не сказати. Ще зовсім недавно ми могли міркувати про те, наскільки довго "Ураган" не зміг виграти у "Локомотива" в основний час. Але ось зіграли два матчі суперники в нинішньому сезоні, і маємо зворотну картину - а "Локомотиву" перемогти "Ураган" поки не вдається! Перший з них припав на той момент, коли "залізничники" попали під нічийний синдром, штампуючи мирові з усіма, хто з'являлися у них на шляху. Матч під номером 2 у нинішньому сезоні випав за календарем на ті дати, коли харків'яни, ледь завершивши єврокубкову кампанію і повернувшись з Чехії, змушені були їхати в Івано-Франківськ. "Ураган" зміг вичавити з труднощів суперника максимум, хоча в той день підопічні Сергія Гупаленка відіграли натхненно - вже дуже їм хотілося розірвати ці неприємні ланцюги безпереможної статистики.

Що ж, у центральному матчі туру маємо поєдинок, який викликає великий інтерес не тільки у зв'язку з результатом, але і питанням якості гри, з яко команди будуть вирішувати поставлені перед ними завдання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: