"ЛТК-ІНБЕВ-НПУ" - "УРАГАН". Анонс матчу сьомого туру з футзалу

24 жовтня 07:19
Переглядів: 127
енергія ураган

Вперше завдяки "ЛТК-ІнБев-НПУ" та "Урагану" столиця України побачить на власні очі матч Екстра-ліги. Це хоч якось має заповнити ту прогалину, яка є в Києві, оскільки розмови про те, що це місто має бути представлене в Екстра-лізі, йдуть давно, але до справи не доходить. Тому будемо сподіватися, що цей поєдинок стане сигналом для представників київської футзальної і навколо-футзальної громадськості.

Але повернемося до матчу. Чому "телефоністи" зіграють на цей раз в Києві, а не в Житомирі? Як сказало керівництво "ЛТК-ІнБев-НПУ", це абсолютно не пов'язано з тим, що до цього підопічні Валерія Туркіна не здобули в Житомирі жодного очка. Просто зал спорткомплексу НПУ ім. Драгоманова більше тепліший, ніж житомирський спорткомплекс "Динамо". Але при цьому не варто забувати, що нинішній склад "ЛТК" - це симбіоз з "корінних" "телефоністів", а також житомирян і киян, що і відображаєтся у назві об'єднаної команди. Тому не зіграти хоч раз в Києві - буде як мінімум недобре. Тим більше, для тієї частини команди, яка відноситься до НПУ, цей поєдинок буде більш ніж важливий і принциповий - все-таки є можливість зіграти вдома.

Можливо, зміна домашньго майданчика позначиться і на грі футзалістів "ЛТК-ІнБев-НПУ", які тренуються переважно в цьому залі. Крім того, після перемоги в Рівному психологічний фон у цієї команди повинен бути дуже високим. І підопічні Валерія Туркіна будуть напевно не проти того, щоб добути ще три очки у грі проти суперника, поєдинки з яким в минулому сезоні вважалися одними з найцікавіших в Екстра-лізі.

Що стосується "драконів", то у них було достатньо часу, щоб зробити уроки після поразки в домашньому "енергетичному" дербі. Думається, Іван Скіцко теж це знає і буде налаштовувати своїх підопічних на те, що їм треба буде довести, що не дарма у минулому сезоні саме "Ураган" зміг дійти до півфіналу, а не "ЛТК". Так що, як не крути, а для гостей ця гра, напевно, буде не менш принциповою, ніж дербі з "Енергією". Втім, для "телефоністів, здається, теж.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: