Лучники Львівщини – переможці міжнародного 24-годинного спортивного турніру

09 грудня 09:55
Переглядів: 194
Соломія Трапезнікова

4 грудня 2016 року львівські лучники впевнено виступили в 24-годинному міжнародному турнірі зі стрільби з лука в місті Радзіміні (Польща). В змаганнях брали участь 29 команд дивізіону «олімпійський лук» та 19 команд дивізіону «блочний лук».

Турнір організовується вже дванадцятий раз та відрізняється певною оригінальністю. Головна особливість цього турніру полягає у тому, що це своєрідний лучний марафон. Склад команди – три або чотире спортсмена. За форматом змагань один з членів команди стріляє на дистанції 18 метрів та «набирає» залікові очки для своєї команди. Відповідно, поки один представник команди змагається, інші мають право відпочивати. Тобто, перемагає команда, яка упродовж однією доби покаже найкращу влучність при відстрілі 24 сетів по 30 пострілів у кожному. Окрім командної першості, визначається і найкращий лучник турніру в особистій першості.

Львівськи лучники на турнірах «24 години» вже традиційно визнаються як фаворити і їхні виступ на змаганнях цього року не порушили усталеної традиції. Так, збірна команда львівських лучників «Золоті леви» у складі: Соломія Трапезнікова, Ярослав Мокринський та Юрій Гавелко стали переможцями командних змагань в дивізіоні «Олімпійський лук» з новим рекордом 24-годинного турніру.

Збірна команда львівських лучників «Сільвер та компанія», яку сформували представники спортивного клубу Львівського національного медичного університету: Сергій Атаманенко, Олег Півень та Богдан Кіщак, виявилися переможцями турніру у дивізіон «блочний лук» з новим рекордом турніру. На другому місці команда «Покімони», яка складалась з лучників України та Польщі: Марія Школьна, Олег Красильніков, Ксенія Шкляр та Петро Петражин.

При цьому Ярослав Мокринський виборов друге місце в особистій першості у чоловіків, а Соломія Трапезнікова з відривом аж у дев’ять очок виборола перше місце серед представниць жіночої статі в дивізіоні «олімпійський лук». А Марія Школьна названа першою серед жінок у дивізіоні «блочний лук».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: