Лукас: "У мене склалися добрі стосунки з уболівальниками "Карпат"

01 березня 18:03
Переглядів: 293
Лукас

Підписавши з «Динамо» орендну угоду до кінця сезону, 24-річний іспанський нападник Лукас дав своє перше інтерв'ю в якості футболіста нашої команди клубним ЗМІ:

 - Для мене велика честь опинитися в «Динамо», це прекрасна команда, вважаю, тут я зможу добре попрацювати, розкритися, як футболіст, і принести багато користі команді. Мені б хотілося провести в Києві не тільки найближчі півроку, але і залишитися в «Динамо» і після закінчення орендної угоди. Я докладу для цього всі сили.

- Як проходили переговори з «Динамо»? Чи була ймовірність того, що ви могли підписати повноцінний контракт?
 - Я підписав орендну угоду до кінця сезону. І «Динамо» володіє першочерговим правом викупу мого контракту. Він може бути продовжений на чотири роки. Повторюся, я буду робити все від мене залежне, щоб провести в Києві весь цей час.

- Ви не пройшли збори разом з командою, чи не перешкодить вам це швидко влитися в командну гру?
 - Я готовий грати, коли скаже тренер, хоч в найближчому матчі проти «Кривбасу». Я перебуваю в хорошій формі і прекрасно себе почуваю. Словом, рвуся в бій.

- Ви близько двох років провели в львівських «Карпатах», значить, час на адаптацію і звикання до українського футболу не знадобиться?
 - Та, я вже добре знайомий з українським футболом і чудово знаю, що повинен робити. Так що про час на адаптацію не може бути й мови. Все, що мені потрібно, це познайомиться з партнерами по команді.

- На флангах динамівської атаки грають футболісти збірної України - Гусєв, Ярмоленко - що можете сказати про своїх конкурентів за місце в стартовому складі?
 - Це обидва прекрасних футболіста, і мені буде приємно грати разом з ними на користь команді.

- Уболівальники «Карпат» і «Динамо» дуже дружні. Як ви попрощалися з львівськими фанами і що скажете київським?
 - У мене склалися добрі стосунки з уболівальниками «Карпат». Вони у команди просто чудові! Багато в чому, завдяки їм, я досить швидко звик до команди і місту. Я завжди був радий бачити їх не тільки на трибунах стадіону, але й на вулиці, в повсякденному житті, мені приємно було з ними спілкуватися. Так що можу їм тільки сказати велике спасибі за те, як вони мене взяли і поставилися до мене, я дійсно, їм дуже вдячний. Що стосується вболівальників «Динамо», судячи з того, що я бачив, думаю, вони приголомшливі. Постараюся довести їм, що заслуговую право носити динамівську футболку.

- Ви вже визначилися з номером, під яким будете грати?
 - Так, я вибрав № 70, оскільки мені подобається «сімка». Сподіваюся, цей номер принесе мені удачу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: