"Лукас" - "Ураган". Хто з команд зробить подарунок до своєї річниці?

02 листопада 08:25
Переглядів: 69
ураган лукас

Після матчів збірної України та відповідного невеликої перерви ми знову переключається на Екстра-лігу. Програму відкриє матч шостого туру в Кременчуці, де місцевий "Лукас" прийматиме івано-франківський "Ураган". Безумовно, одна тільки новина про те, що "кондитери" будуть приймати таку команду з ім'ям, повинен зібрати глядачів на трибунах. Але в той же час - адже ми розуміємо, що це - швидше"Ураган-2", який майже повним складом перейшов в основну команду. Тому, враховуючи цей факт, можна сказати, що на майданчику спорткомплексу "Політехнік" відбудеться зустріч старих знайомих.

Якщо говорити про протистояння команд, які очолюють Валентин Цвєлих та Іван Скіцко, то тут перевага буде на боці наставника "Лукаса". Про це свідчать і перемоги його підопічних над "драконами" у минулому році - ще у Першій лізі. Тоді кременчужани двічі переграли "Ураган-2" - 3:0 в Івано-Франківську і 4:2 в Кременчуці. Тому, Івану Скіцку і його команді потрібно буде щось придумати, щоб трохи підправити статистику протистоянь, але вже на іншому, більш високому рівні.

Для "Лукаса" перемога в цьому матчі буде гарним подарунком до п'ятиріччя клубу, а також до дня народження капітана команди Максима Крупіна. Однак, і "Ураган" нещодавно відсвяткував своє 12-річчя, тому для молодих "драконів" зробити подарунок рідній команді буде справою честі. Але виконати таке завдання прикарпатцям буде складно. "Лукас" - типова "домашня" команда, яка на рідному майданчику рідко кого відпускає з миром. І в такій ситуації шанси поліпшити статистику очних побачень, природно, буде більше саме у представників Полтавщини. Але якщо Івану Скіцку вдасться здивувати свого візаві, то ми на виході можемо отримати інший результат.

емпіонат України. Екстра-ліга. 6 тур
"ЛУКАС" (Кременчук) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ)

2 листопада. 12:00. Кременчук. Спорткомплекс "Політехнік".
Арбітри: Лютий (Львів), Кравченко (Суми). Спостерігач арбітражу: Зубко (Черкаси).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: