Луїс Адріано: "Потрібно бути дуже обережними з "Карпатами"

20 листопада 16:04
Переглядів: 58
луіс адріано

Форвард «Шахтаря» поділився очікуваннями від матчу з львів'янами.

- Луїсе, якщо виявиться, що в п'ятницю команді не допомагатимуть збірники, це утруднить завдання перемогти?
- Можу сказати як гравець, який кілька днів був відсутній в складі «гірників»: ми просто зобов'язані допомагати нашій команді! «Шахтарю» дуже потрібні очки. Дуже потрібна перемога. На жаль, вже довгий час ми не можемо виграти. Зараз головне завдання - слухати все, що каже Містер. Все, чому він нас учить. Потрібно підготуватися до матчу з «Карпатами», вийти на поле і добре себе проявити.

- З «Карпат» у цьому сезоні знімали очки. І зараз, хоч вони і перемагали двічі, грали внічию, у них в таблиці нуль. Цей факт б'є по супернику морально?
- Звичайно, для них це погано. І в тому числі тому нам зараз потрібно бути дуже обережними з «Карпатами». Грати з ними на виїзді складно. На домашньому стадіоні вони завжди діють добре. Так що концентруємося.

- Чи виправдано те, що «Карпати» замикають таблицю чемпіонату?
- Не думаю, що потрібно шукати відповідність місця в таблиці та ігри команди. Футбол - це справа одного моменту. Зараз «Карпати» переживають не найкращий час. Може бути, їм поки просто не щастить. Але ми повинні думати про те, як показати хорошу гру і проявити себе.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: