Луїс Саладі: "У Франківська немає проблем з підготовкою до Кубка Європи"

23 жовтня 17:30
Переглядів: 164
спортивна ходьба

Технічний делегат Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Луїс Саладі відвідав Міжнародний кубок "Вечірній Івано-Франківськ" зі спортивної ходьби, який відбувся вихідними. Разом із координатором проектів Сандрін Гласьєр вони проінспектували підготовку міста та зустрілись з українськими відповідальними за проведення Кубка Європи зі спортивної ходьби в травні 2015 р.

Ми поспілкувались із Луїсом Саладі, щоб дізнатись про його враження.

- Якщо загадати, як готувались до подібних змагань інші міста, що можна сказати про Івано-Франківськ?

- Івано-Франківськ має довгі традиції проведення міжнародних змагань зі спортивної ходьби. Це є запорукою того, що більшості проблем у підготовці міста можна буде уникнути. Проте я не люблю говорити про проблеми – я говорю про ситуації та виклики, які потребують вирішення. Особисто я дуже люблю Івано-Франківськ і впевнений, що він справиться з проведенням Кубка.

- Тоді який основний виклик Івано-Франківська напередодні змагань?

- Найбільшим викликом залишається дорога між Львовом та Івано-Франківськом. Це питання необхідно вирішити, адже це буде основний шлях, яким приїжджатимуть атлети. Щодо підготовки самого міста, то я бачу план, за яким лише потрібно поступово рухатись, і це буде запорукою успіху. Але ми пам’ятаємо, що частина вул. Незалежності, по якій пройде траса Кубка, також потребує ремонту.

- На чому акцентували увагу на організаційних зустрічах з представниками української та івано-франківської федерацій?

- Ми обговорили основні моменти – як виглядатиме змагальна територія, як розміщуватимуться на ній комунікації, як транслюватиметься Кубок Європи. Деякі питання залишаються відкритими, але ми погодили, що до середини листопада отримаємо від української сторони всі відповіді.

- Що стосується української системи підготовки суддів і атлетів, чи відрізняється вона від європейської?

 - Сьогодні ви бачите, що ваші спортсмени – одні з найкращих у світі, а це свідчить про те, що ви на правильному шляху і добре готуєте атлетів. Що ж стосується суддів, то їм необхідно весь час слідкувати за новими тенденціями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: