Lviv Fitness Weekend – відбудеться у Львові 17-18 вересня

17 вересня 18:39
Переглядів: 187
Фітнес

Наймасштабніша фітнес-конвенція у Західній Україні Lviv Fitness Weekend – відбудеться у Львові 17-18 вересня у приміщенні виставкового центру «Південний-EXPO» (вул. Щирецька, 36). Повідомили організатори.

У рамках заходу до Львова з’їдуться провідні тренери з фітнесу та спортивні презентери з Польщі, Литви, Румунії та України.

Спортивну подію такого рівня Львів прийматиме вперше. Адже на одній площадці зберуться більше тисячі фітнес-тренерів, спортсменів та активних людей, які займаються спортом, дбаючи про свою форму та здоров’я. У режимі нон-стоп одразу на двох сценах провідні українські та європейські фітнес-презентери демонструватимуть найновіші тенденції у світі фітнесу та функціонального тренінгу. Паралельно із цим проходитиме форум фітнес-управлінців та майстер-класи із функціонального тренінгу.

Зокрема, у дводенній програмі конвенції заплановані тренування з таких напрямків: KANGOO JUMPS та SKY JUMPING, OXYGEN WORKOUT, CROSSFIT, UKRAINIAN STEP, YOGA 23, FIGHT FUNCTIONAL, FIGHT FIT, STEP DANCE, AEROBIC DANCE, TRX тощо.

ор IDEA USA. Провідний викладач IFAA. У 2011 визнаний кращим фітнес презентером Польщі.

«Фітнес-конвенція – це знакова подія для Львова, адже вона збере у нашому місті справжніх зірок фітнесу та спорту. Для людей, які люблять спорт, відвідують тренувальні зали або й самі є тренерами – це можливість потренуватись у тих, хто запроваджує найновіші спортивні тенденції і досяг найбільших вершин у цій галузі. Також це чудова нагода для львів’ян обрати той фітнес-напрямок, який максимально відповідатиме бажаному навантаженню та потребам того, хто тренується», - розповідає організатор Lviv Fitness Weekend -2015 Ганна Лащук.

За її словами, фітнес-конвенція стане традиційним заходом для Львова, а наступного року географія презентерів суттєво розшириться.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: