Львів і Київ - головні претенденти на Фінал чотирьох

25 лютого 12:40
Переглядів: 222
Україна футзал

По завершенні 1/4 фіналу Кубка України АФУ оголосила тендер на проведення вирішальної стадії турніру - Фіналу чотирьох, який повинен пройти в квітні на одному полі. Повідомлялося, що бажаючі мають подати заявки до 25 лютого.
 
Нам стало відомо, що головними претендентами на проведення Фіналу чотирьох є дві столиці України - Київ (адміністративна) та Львів (культурна).
 
Львів жодного разу не проводив вирішальну стадію Кубка, хоча має для цього всю інфраструктуру, головною перлиною якої є ДС Галичина на 1200 глядачів. У цьому сезоні Галичина служить для проведення матчів Екстра-ліги, поєдинків двох команди в Кубку України, а також збірної України.
 
Що стосується Києва, то тут йдеться не про саму столиці, а про Бровари, що в кількох кілометрах від Києва. У Броварах розташований СК БВУФК з ігровим залом в прекрассний стані, але з малою місткістю (близько 300 осіб). Варіанти з КПІ або Палацом спорту поки не розглядаються.
 
Нагадаємо, що у Фінал чотирьох Кубка України вийшли львівська Енергія, луганський ЛТК і київські ХІТ і Манзана. Головний трофей турніру розіграють з 2-го по 4 квітня.
 
Також відзначимо, що в АФУ визначилися з місцем проведення ще одного Фіналу чотирьох - вищої ліги чемпіонату України серед жінок. Тут приймаючим містом стане Івано-Франківськ, де футзальні баталії відбуваються в залі СК Коледжу фізвиховання на 1500 глядачів (тут проводить матчі Екстра-ліги місцевий Ураган). Вирішальні матчі в жіночому чемпіонаті пройдуть 8-10 травня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: