Львів подаватиме заявку на участь в Олімпіаді 2022 року

23 травня 17:24
Переглядів: 372
Default Image

львів подаватиме заявку на участь у Олімпіаді 2022 року. Про це сьогодні повідомив міський голова Андрій Садовий.

«У п’ятницю була і робоча зустріч з віце-прем’єр-міністром Борисом Колєсніковим і також був оргкомітет щодо подачі заявки у 2014 році на здобуття права приймати зимові Олімпіаду 2022 року. Це були представники усіх федерацій, які представляють зимові види спорту. Ми прогорювали великий спектр питань. До 2014 року 40% усіх об’єктів інфраструктури уже має бути збудовано та введено у експлуатацію. До 2014 року нам треба провести декілька кубкових змагань. І сьогодні федерації працюють, хто швидше справиться. Це і фігурне катання, і фрістайл і інші зимові види спорту. Це дуже корисно для Львова та області, тому що держава буде продовжувати достатньо серйозне фінансування нашого міста і нашого регіону. Львів буде базовим. Якщо на чемпіонати з футболу подає заявку країна, то на Олімпіаду заявку подає місто, звісно ж за погодженням і у тісній співпраці з Національним олімпійським комітетом. На нараді був присутній і п. Бубка. У цьому році очікується приїзд дуже серйозних делегацій з Олімпійського комітету до Львова.
Це як продовження візиту в цьому році до Львова виконавчого директора Олімпійського міжнародного комітету. Тому робота дуже серйозна і ми до цього дуже відповідально ставимося.

Щодо фінансування, то до 2014 року держава повинна інвестувати близько 4 млрд дол. в інфраструктуру області та Львова.

У цьому році у Львові буде збудовано Льодовий палац для хокею, у районі вул. Трускавецької. Він можливо не має прямого відношення до Олімпіади, але він має пряме відношення до хокею. Львівський автобусний завод погодився бути основним партнером львівської хокейної команди, яка також має відновити активну роботу у Львові. Якщо говорити про Львів, то у місті має бути збудований великий льодовий палац біля нового стадіону. У Львові буде декілька площадок, ще кінцеве рішення не прийнято. Маємо 7-8 місяців на погодження та затвердження генерального плану підготовки Львова і Львівщини до Олімпіади. На кінець року уже буде чітка ясність, що у місті будуватиметься. А активні будівельні роботи розпочнуться вже після закінчення ЄВРО-2012. До того часу будуть тривати проектні роботи», - зазначив мер Андрій Садовий.

Нагадаємо, минулого тижня мер взяв участь у першому засідання оргкомітету щодо Олімпійських ігор 2022 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: