Львів прийматиме наймасштабніший флорбольний турнір в Україні

03 червня 16:15
Переглядів: 363
Флорбол

Міжнародний флорбольний турнір «Ukraine Open» цього року прийматиме Західна столиця України. Шість країн-учасниць представлять найкращих спортсменів, які покажуть, що таке справжній флорбол. Українські команди посилено готуються не лише демонструвати красу львівських закапелок, але й високий рівень професійної гри.

Англія, Швейцарія, Польща, Латвія, Білорусь та Україна – ось повний перелік держав, які з шостого по дванадцяте червня будуть під одним дахом запекло боротись і щиро вболівати. Пятдесят чотири команди протягом тижня змагатимуться за кубок «Ukraine Open». На всі матчі вхід буде вільним. Це промоція і можливість для львівян ближче познайомитись з таким улюбленим у скандинавських країнах видом спорту.

На львівський флорбольний клуб «Лемберг» впала потрійна відповідальність. Адже потрібно не лише якісно підготувати команди до турніру, але й організувати для іноземних гостей комфортне перебування у Львові, як під час ігор, так і поза ними. Роман Лозинський, директор клубу «Лемберг» поділився інформацією про те, як проходить підготовка. «На сьогоднішній день всі команди попередньо розселені, графік ігор складено, жеребкування проведене, і зараз ми на завершальному етапі – друкуємо футболки для учасників, та готуємо програму дозвілля…». Адже, за словами членів правління клубу, мета цього міжнародного турніру – не лише флорбол.

Познайомити європейців з Україною, з її красою і традиціями, встановити співпрацю з новими клубами на Європейському рівні та сприяти розвитку позитивного іміджу нашої держави на міжнародній спортивній арені – ось декілька пунктів із списку довгострокових завдань, які ставлять перед собою організатори турніру.

Запрошуємо всіх львівян та гостей міста відвідати матчі протягом 6-12 червня.

СК «Галичина», вул. Керченська 8, щодня з 9:00 до 22:00. 

Вхід вільний!

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: