Львів прийматиме юніорський Євро-2015 з боксу - офіційно

22 березня 14:59
Переглядів: 120
бокс

Відповідно до рішення Європейської боксерської конфедерації (EUBC) в Україні, в період з 15 до 24 травня 2015 року, заплановано проведення чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.

Керівництво Федерації боксу України однозначно ухвалило провести ці представницькі офіційні європейські змагання у Львові – старовинному й гостинному українському місті, яке славне й своїми спортивними досягненнями, пише офіційний сайт НОК України.

На європейській спортивній арені Львівщина зарекомендувала себе як один з успішних організаторів найвідповідальніших офіційних міжнародних змагань, що має блискучий досвід в проведенні чемпіонатів Європи з боксу: юнацький 2002 року та юніорський 2010 років, що й стало одним з визначальних чинників в прийнятті відповідного рішення національної федерації.

На участь в чемпіонаті Європи очікується понад 300 найсильніших молодих боксерів з 35 європейських країн, в тому числі й збірна команда України.

Загальна кількість очікуваних спортсменів, тренерів, суддів та представників зарубіжних команд налічуватиме понад 500 осіб.

Змагання проводитимуться на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: