Львів прийматиме змагання з бадмінтону за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини

07 квітня 09:30
Переглядів: 228
бадмінтон

17 квітня 2016 року у спортивному залі Обласної ДЮСШ міста Львова відбудуться обласні змагання з бадмінтону за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ Спортивних Ігор серед людей з інвалідністю, присвячених 160–річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського.

Цей представницький обласний спортивний захід організовують управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», обласна асоціація ветеранів спорту; відділення НОК України у Львівській області та федерація бадмінтону Львівщини.

Приїзд та реєстрація команд очікується в неділю, 17 квітня до 1000 год. (спортивний зал Обласної ДЮСШ, м. Львів, вул. У. Самчука, 8). Засідання мандатної комісії - 1000-1100 год. Засідання суддівської колегії - 1100-1115 год. Урочисте відкриття змагань об 1130 год.

Змагатимуться збірні команди районів області та міст обласного значення у таких кваліфікаційних групах: категорія «Дорослі» (вік – 1998 р.н. та старші), категорія «Ветерани» (вік – 1976 р.н. та старші); спортсмени з інвалідністю. Переможці будуть визначалися у особистому та командному заліках.

Переможці та призери будуть відзначені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх» та КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: