Львів приймає чемпіонат України з велотреку

19 вересня 19:52
Переглядів: 188
велотрек

СКА приймає чемпіонат України з велосипедного спорту. Юнаки, дівчата і дорослі демонструють майстерність в олімпійських видах дистанції. Ставки високі: за перемогу щасливці отримають по сто рейтингових очок.

Учасники зібралися у Львові за чотири дні до початку змагань. Адже запорука успіху – знайомство із треком, на якому слід заробляти медалі.

Після індивідуальних гонок на трек виходять команди. Тут уже відповідальність кожного спортсмена зростає в декілька разів. Львів’янин Мар’ян Канака розповів: «Треба було терпіти команді. Один з учасників нашої команди відстав. Йому дуже тяжко було. Тому ми заїхали зі середнім результатом».

Від початку сезону юнаки та дівчата встигли наїздити на треку 9-10 тисяч кілометрів. За плечима дорослих – до 15 тисяч. Такі старання не минають даремно.

За чемпіонство приїхали позмагатися майже дві сотні спортсменів. Суддя змагань Володимир Набойщіков зазначив: «Зібралися всі найсильніші гонщики України. Бо це основний чемпіонат, де кожна область збирає своїх найкращих спортсменів. Зараз відбуваються командні гонки, а це дуже престижний вид змагань». Боротьба людей та двоколісних триватиме до неділі, 21 вересня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: