Львів приймає міжнародний семінар з айкідо йосінкан

11 листопада 11:00
Переглядів: 120
айкідо

Вже вкорте у Львові айкідзини усієї України мають прекрасну можливість робити айкідо під керівництвом досвідчених майстрів , чиї імена є легендами в світі сучасних бойових мистецтв, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Цього разу 34-й міжнародний семінар з айкідо йосінкан, який проводитиметься протягом чотирьох днів, а саме з 12 по 15 листопада 2015 року у ВЦ «Шувар Експо» (вул. Хуторівка, 4-Б), організований Академією айкібудзюцу і управлінням молоді, сім’ї та спорту ЛМР, особливий не тільки тим, що проводить його всесвітньо відомий майстер Жак Пайєт (7 Дан Айкідо Йосінкан, Кіото, Японія), але і тим , що вперше в рамках міжнародних будо-семінарів в Україні має відбутися презентація першого українського перекладу книги засновника та великого натхненника Ґодзо Шіоди «Айкідо шюґьо. Гармонія в протистоянні».

«Я бачу скільки зусиль щоразу докладають люди, які розвивають айкідо у нашому місті і знаю як багато зусиль потрібно для того, щоб досягти успіху в цьому виді спорту. Тому і ми зробимо все можливе, щоб учасники та гості заходу відчули його неймовірну атмосферу та бойовий дух», - Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Також, вперше, така подія відбудеться у формі відкритого тренування, що дасть змогу усім бажаючим представникам преси і не тільки відчути атмосферу АйКі на татамі. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: