Львів приймає ювілейний Відкритий Чемпіонат України з бодібілдингу та дитячого фітнесу

18 жовтня 17:30
Переглядів: 541
бодібілдинг

Львів підтримує розвиток спорту та проведення в місті різних спортивних змагань та заходів. Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні взяв участь у церемонії відкриття ювілейного Відкритого Чемпіонату України з бодібілдингу та дитячого фітнесу.

За словами організаторів, цей спортивний захід є важливим для іміджу як міста, так і країни, адже відбувається за дорученням світової Президії бодібілдингу та фітнесу. До участі в Чемпіонаті зголосились найсильніші спортсмени з України та країн Європи. Вікові категорії спортсменів починаються з 6 років і не мають верхнього обмеження. Також у змаганнях взяли участь спортсмени з особливими потребами.

Вчора у Львові розпочались дні Бессарабії. Приїхав на це свято Міхеіл Саакашвілі, але змушений терміново вчора вернутись в Одесу. Там вчора сталась велика біда – перевернувся туристичний корабель, загинули люди. Я би хотів, щоб ми в знак солідарності вшанували їх хвилиною мовчання. — зазначив на початку церемонії відкриття змагань міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, усі учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих людей, які вчора загинули у трагедії, що трапилась під Одесою.

Ми завжди повинні допомагати тим, кому є важко. Я маю до усіх вас повагу, бо ви дбаєте за своє здоров’я, за здоров’я своїх друзів, колег, знайомих. В здоровому тілі – здоровий дух. Це дуже важливо. Я подивований тими великими успіхами і результатами, які ви маєте. — додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Опісля вітального слова міський голова Львова Андрій Садовий подарував пам’ятну монету з нагоди ювілею Митрополита Андрея Шептицького президенту Асоціації «НАББА Львів» Павлові Зінькові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: