Львів прийме олімпіаду для дітей та молоді з вадами розумового розвитку

03 жовтня 15:22
Переглядів: 192
олімпіада

Упродовж 3-5 жовтня у Львові відбуватиметься Спеціальна Олімпіада I Special Olympics Open Games in Lviv. Під час змагань розіграють 50 комплектів нагород у чотирьох видах спорту: плавання, настільний теніс, футбол та флорбол.

Участь в іграх візьмуть 25 делегацій з 10 областей України (Львівська, Волинська, Житомирська, Одеська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Київська, Полтавська, Черкаська) та делегації з Польщі й Казахстану. Загалом очікують понад 250 учасників, інформує прес-служба Львівської міськради.

Через ситуацію в Україні відмовилися приїхати команди з Литви, Австрії, Ізраїлю, Естонії та низки інших країн, які ще у квітні попередньо підтверджували свою участь.

Ініціатива провести ігри отримала схвалення від Special Olympics Europa/Eurasia, що є неабияким досягненням. Змагання такого рівня для дітей та молоді з вадами розумового розвитку вперше відбудуться на території України. Завдяки цьому Львівщина в спортивному плані вийде на новий якісний рівень, зазначено в повідомленні.

«Завдяки нашій постійній участі у міжнародних змаганнях збільшується квота атлетів СО України, у Всесвітніх та Європейських іграх. На сьогодні керівництво Special Olympics – Lviv, працює над отриманням незалежної, окремої від Всеукраїнської, регіональної програми. Ця ініціатива отримала попереднє схвалення від керівництва Special Olimpics Europa/Eurasia», – зазначив голова організаційного комітету I SO Open Games in Lviv Андрій Породко.

Змагання відбудуться на чотирьох локаціях: «Інтерспорт» (вул. Городоцька, 174), «Спорт Лайф» (вул. Зубрівська, 38), «Динамо» (вул. Зелена, 59-63), ДЮСШ-1 (вул. Чернівецька, 4).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: