Львів прийняв фінал Кубка України з китайського бойового мистецтва ушу

21 грудня 21:20
Переглядів: 136
ушу

У Львові умільці китайського бойового мистецтва ушу боролися за національний трофей. У Запорізькій та Дніпропетровській областях уже відбулися два попередні етапи Кубка України. А Львів прийняв завершальний раунд турніру.

Перевірити свої вміння та проекзаментувати суперників зібралися 350 учасників. Географія національних стартів дуже широка.

Спортивне ушу включає і повноконтактні поєдинки, і показові. На Кубку України змагаються лише у демонстративних виступах – таолу. Вони складаються з послідовності рухів і маневрів.

Головна суддя змагань Оксана Сотрихіна розповіла: «Оціннють правильне виконання технічних дій, тобто стійки, переміщення, виконаня ударної, стрибкової, кидкової техніки, володіння зброєю».

Учасниця Кубка України Маргарита Тютюнник зазначила: «На виступі, я вважаю, дуже важливі емоції. Тому саме їх я намагалася показати: чіткість, різкість, правильні стійки». Чемпіон світу Андрій Фегецин підтвердив: «Важливо суддям передати емоції, які ти відчуваєш. Я виступав у стилі собаки, тому емоції собаки передавав».

Майстри ушу вміють приборкувати кілька видів зброї. На турнірі у Львові вправляються із мечами і списами цян. Зброя – ніби продовження тіла спортсмена, учасник має зливатися з нею.

Одяг спортсменів із традиційними китайськими мотивами. Тому на ньому красуються дракони і розквітають азіатські візерунки. Спортсменка Олена Біла розповіла: «Сподобався чорний колір. І тренер також підказав, що для силового стилю пасують чорні, червоні – такі яскраві, насичені барви».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: