Львів прийняв масштабні змагання із кіокушинкай карате у розділі "ката"

29 листопада 18:55
Переглядів: 220
карате

У Львові відбувся перший турнір із кіокушинкай карате лише у розділі номінальних вправ «ката». Такий формат змагань зібрав понад 300 атлетів.

Ката ‒ це формальні вправи, певна послідовність прийомів, у яких переплітаються елементи захисту і нападу. Без освоєння цієї техніки неможливо ефективно вести контактний поєдинок ‒ куміте.

Каратистка Анастасія Пришляк підкреслює: «Якщо ти добре виконуєш ката, то і краще б'єшся. Ти технічніший, знаєш більше ударів, тобі легше виступати у куміте».

Ката розвивають самоконтроль спортсмена, адже рухи мають бути витонченими і бездоганно чіткими. Звертають увагу на кожну деталь у вправі. Особливо непросто мірятися силами із одноклубниками, коли добре знаєш їхні сильні сторони і вразливі місця.

Юна каратистка Яна Ласка розповіла: «Суперниця була дуже сильною, вона тренується зі мною в старшій групі, це моя найкраща подруга. Не хотіла змагатися з подругою».

До кінця року у Львові проведуть ще одні масштабні старти із кіокушинкай карате ‒ національний Кубок із куміте серед дорослих. Вони відбудуться у грудні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: