"Львів" удесятьох рятується від поразки

09 квітня 18:13
Переглядів: 719

По-справжньому після зимової паузи всіх дивує молода команда футбольного клубу «львів». Підопічні Олександра Рябоконя б’ються у кожному матчі не на життя, а на смерть. У попередньому турі «леви» на виїзді зняли скальп із ужгородського «Закарпаття» (3:2), відправивши у відставку одіозного наставника закарпатців Ігоря Гамулу. Цього разу суперником «Львова» у 25 турі чемпіонату України серед команд першої ліги був клуб із нижньої частини турнірної таблиці – овідіопольський «Дністер». Та й цей матч «синьо-золоті леви» проводили на домашній добромильській «Лафарот-Арені». Перший тайм видався безгольовим. А от у другій 45-тихвилинці гості стараннями Лобана відкрили рахунок – 0:1. Ба більше, після справи у господарів пішли взагалі шкереберть. На 69-ій хвилині вони залишилися у меншості через вилучення Яворського.

Однак, це вилучення навпаки пішло на користь «Львову» , згуртувавши молоду команду в єдиний монолітний колектив. У підсумку 79-та хвилина стала щасливою для Євгена Чепурненка, який зрівняв рахунок.  У той час, який залишився обидві команди більше голів не забивали. Після цієї гри «Львів» й надалі залишається у верхній частині турнірної таблиці.

"Львів" - "Дністер" 1:1

Голи: Чепурненко 79 - Лобан 58

Вилучення: Яворський 69 - "Львів"