Львів закупив десять шахових дощок для дітей з вадами зору

17 лютого 18:00
Переглядів: 96
шахи

11 лютого на пленарному засіданні Львівської міської ради затвердили програму з організації та надання фінансової підтримки для проведення матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року у м. Львові, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як розповів Володимир Шнайдер, місто закупило 10 шахових дошок для дітей з вадами зору.

«Ми розуміємо, що цей матч пройде в нашому місті, ми віримо, що він пройде на високому рівні. Наше завдання, крім цього матчу, є дати поштовх дітям, молоді займатися цим видом спорту. Тому ми додатково передбачили фінансування на закупівлю шахового інвентарю і власне це та кількість шахових дощок, наборів, яка дасть змогу проводити великі турніри шаховій федерації.

Також у нас у Львові є окрема група дітей, які мають певні вади зору, але вони закохані у шахи. І власне, ми спеціально із закордону веземо 10 шахових дошок, які зможуть використовувати  діти з вадами зору.

Бюджет є достатньо великий, близько 6,5 млн. грн. і, власне, це той ресурс, який дає змогу нашій Марії Музичук проводити підготовку до проведення матчу, а також на підготовку міста для проведення цього шахового двобою. Цей ресурс не є лише проголосований, ми вже почали використовувати ці кошти», - розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Нагадаємо, до організації та проведення у м. Львові матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року залучені члени Організаційного комітету, секретаріату Організаційного комітету на базі виконавчої дирекції Федерації шахів України, робочої групи у м. Львові та Дирекції з підготовки та проведення матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року.

Фінансування програми буде здійснюватися за рахунок коштів Міжнародної федерації шахів, Державного бюджету України, обласного бюджету Львівської області та міського бюджету м. Львова.

Розподіл коштів у сумі 6 464 410, 00 грн. здійснюється згідно з такими статтями витрат:

Надання матеріальної допомоги чемпіонці світу з шахів Марії Музичук для підготовки до участі у Чемпіонаті світу з шахів серед жінок 2016 року у сумі близько 496 900,00 грн., з них близько 96 895,95 грн. на податок на доходи фізичних осіб та військовий збір;

Видатки Дирекції з підготовки та проведення матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року у сумі 2 134 410,00 грн.;

Видатки на придбання спортивного інвентарю Львівській обласній шаховій федерації для підготовки та проведення матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року у сумі 200 000,00 грн.;

Видатки на організацію та проведення низки заходів, приурочених до проведення у м. Львові матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року, у сумі 30 000,00 грн.;

Видатки громадській організації «Львівська обласна шахова федерація» з метою перерахунку громадській організації «Федерація шахів України» для сплати грошових коштів (внесків), що передбачені у пункті 3.1 Угоди Чемпіонату Світу з шахів серед жінок 2016 року від 01.09.2015, укладеної між Міжнародною федерацією шахів (ФІДЕ), Чемпіонкою  Світу з шахів серед жінок Марією Музичук, претенденткою на це звання Хоу Іфань та громадською організацією «Федерація шахів України» у сумі 3 600 000,00 грн.

«Програма є на сайті міста і в соціальних мережах управління молоді, сім’ї та спорту. Кожен може її переглянути. Це є 6,4 млн грн, з яких 230 тис спрямовується на Федерацію шахів – це буде проведення дитячого заходу у період турніру, також на закупівлю спортивного інвентарю. 3,6 млн скеровуємо як внесок Федерації шахів України в міжнародну шахову федерацію на організацію та проведення цього турніру. 2,1 млн – це видатки Дирекції, яка власне займається організацією матчу. Це також проживання представників ФІДЕ, візит інспекторів, призи, харчування, технічне забезпечення, оплата праці працівників тощо. Близько 500 тис – це кошти, які спрямовані на підготовку Марії Музичук до цього матчу», - додав Володимир Шнайдер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: