"Львівхолод" не зміг зупинити "Локомотив"

25 квітня 17:48
Переглядів: 423
львівхолод

У матчі представників різних ліг безумовним фаворитом був переможець регулярного чемпіонату Екстра-ліги. Що «залізничники» і довели в стартові хвилини, взявши суперника в жорсткі лещата. Матеріалізувалося перевагу «Локомотива» на 3-й хвилині, коли Євген Клочко обігрався з Кисельовим, і зліва з дуги відправив м'яч у дальній кут. Через хвилину Кондратюк ледь не подвоїв рахунок, але його удар прийшовся в хрестовину.

Тиск на ворота Пунда не слабшав, часом вся четвірка львів'ян змушена була відбиватися, перебуваючи усередині своєї штрафної. Підопічні Євгена Ривкіна грали легко і розкуто, багато переміщаючись по майданчику. На 13-й хвилині гравці «Львівхолод» виступили в ролі спостерігачів за тим, як Журба зробив передачу на Сірого, той зіграв у стінку з Камеко, і після удару з трьох метрів все того ж Сірого м'ячу, крім воріт, діватися було нікуди.

І лише на 15-й хвилині першолігової команді вдалася комбінація, яка могла призвести до взяття воріт Іваняка. У кілька торкань Хавера ліворуч вивели на ударну позицію, але голкіпер «Локомотива» встиг вийти з воріт, скоротити кут обстрілу, і після удару львів'янина м'яч прокотився поруч зі штангою.

Ближче до кінця тайму харків'яни явно скинули оберти, у їхніх суперника з'явився простір, більше того, гравці «Львівхолод» не соромилися пресингувати «залізничників» біля воріт Іваняка. Що ж до гравців «Локомотива», то вони, розуміючи свою перевагу, часом навіть перегравали в ситуаціях, коли можна було зіграти простіше. У підсумку, рахунок у першому таймі, так і не змінився.

Щоб зняти для себе всі питання, «Локомотиву» у другому таймі потрібен був ще один гол, але з цим для команди виникла проблема. Так, харків'яни і раніше дуже багато володіли м'ячем, але знову ж - ніхто один в один обігравати не пробував, а лише за рахунок «броунівського» руху вийти на ударну позицію суперник не дозволяв.

На 29-й хвилині дуже непогано огризнувся «Львівхолод». Грицина на правому фланзі обіграв суперника, наблизився до воріт, при цьому змістившись в центр. Позиція для точного удару була ідеальна, але львів'янин вирішив бити напевно, у верхній кут - м'яч просвистів поруч з хрестовиною. Через пару хвилин не вистачило точності і Цимбаляку, який ліворуч з дуги пробив поруч з дальньою штангою.

На 33-й хвилині ледь не трапився курйоз. Пунда після передачі назад вибивав м'яч, але влучив у виставлену ногу Євгена Клочко - м'яч від неї покотився уздовж лінії воріт, але гол не відбувся.

Ну, а на 37-й хвилині клас «Локомотива» своє взяв. Іваняк від воріт ввів м'яч на половину суперника, а там Білоцерківець наздогнав його і невідпорно пробив у ближній кут - такі голи у виконанні харків'ян можна було бачити не раз. Більше того, через кілька секунд відзначився і Федорченко - м'яч після його удару зі штрафного пролетів між ніг у Пунда і від штанги відскочив у сітку.

Доля путівки до фіналу була вирішена, і в заключні хвилини Євген Ривкін дав пограти і заявленому на матч Кравцову, де ж, як не в таких матчах, награвати молодь.

4:0 - загалом-то, все очікувано і прогнозовано. Рахунок цього матчу міг бути й іншим, але результат - тільки тАКИЙ, який вийшов у підсумку. «Локомотив» - у півфіналі.

«Львівхолод (Львів)» - «Локомотив (Харків)» - 0:4
 Голи: Євген Клочко, 3, Євген Сірий, 13, Микола Білоцерківець, 37, Дмитро Федорченко, 37

«Львівхолод (Львів)»: Ігор Пунда, (Андрій Жезло, 38) - Василь Денис, Володимир Лаба, Ігор Кудінов, Сергій Кольцун - Андрій Федюк, Назарій Цимбаляк, Микола Грицина, Юрій Хавер

«Локомотив (Харків)»: Євген Іваняк - Максим Воронін, Микола Білоцерківець, Віталій Кисельов, Євген Клочко - Олександр Кондратюк, Євген Сірий, Сергій Журба, Дмитро Камеко - Віктор Кравцов, Дмитро Федорченко,

Попередження: Ігор Пунда, 15. Микола Грицина, 35. Андрій Федюк, 37. - Віталій Кисельов, 7.

Удари (в ствір): 10 (6) - 27 (13)