Львівщина гарантує безпеку учасникам юніорського чемпіонату Європи з боксу

22 квітня 13:48
Переглядів: 63
бокс

На цьому сьогодні наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка під час зустрічі з представниками Європейської боксерської конфедерації (EUBS). Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Ми готові забезпечити комфорт та безпеку гостей юніорського чемпіонату Європи, який область прийматиме у травні. В учасників змагань не повинно бути жодних застережень з цього приводу», - зазначив керівник області.

За словами члена виконавчого комітету міжнародної федерації боксу Террі Сміта, заявки на участь у боксерському чемпіонаті вже подали 19 країн континенту, а загальна кількість спортсменів налічує 176 атлетів. Він також додав, що EUBS все ще не отримали підтвердження від команди з Російської Федерації.

Під час зустрічі Олег Синютка акцентував увагу на важливості організації таких подій на Львівщині. «Дуже важливо, що такі змагання відбуватимуться на Львівщині. Адже область має хороші боксерські традиції і це вкотре доводить її безпечність для організації подій європейського та світового рівнів», - зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, що чемпіонат Європи з боксу серед юніорів відбуватиметься з 15 до 24 травня у місті Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ. Це наймасштабніші офіційні змагання, що проводяться в Україні під егідою Європейської конфедерації. На участь очікується понад 450 найсильніших молодих боксерів з 35 європейських країн, в тому числі й збірна команда України. Учасники змагань – це юні боксери віком 15-16 років, які змагатимуться у 13 вагових категоріях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: