Львівщина готується до Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту

12 серпня 15:30
Переглядів: 185
ракетомодельний спорт
Наприкінці літа, 22-30 серпня, Україна вперше прийматиме Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Цьогоріч світова першість відбудеться на Львівщині, яка успішно зарекомендувала себе під час проведення чемпіонату Європи у 2015-му.

Для підготовки світового чемпіонату створений й організаційний комітет, засідання якого відбулось сьогодні, 11 серпня, під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

Під час наради, зокрема, йшлось про підготовку льотного поля, безпеку глядачів та учасників змагань, а також їх транспортування та медичне обслуговування. Члени оргкомітету розглянули також необхідність у сприянні безперешкодному перетину Державного кордону України (з можливістю організувати окремі смуги руху) та належному митному оформленні.

Також обговорили й можливий сценарій церемонії урочистого відкриття/закриття, культурну програму чемпіонату та висвітлення подій у засобах масової інформації.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка особливу увагу звернув на гарантуванні безпеки під час чемпіонату. "Ми повинні виправдати довіру та гідно провести ці змагання. Тому нашим найголовнішим завданням є гарантувати безпеку та комфорт як учасникам, так і глядачам", - наголосив очільник області.

Довідка.

Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту відбуватиметься упродовж 22-30 серпня у селі Великий Дорошів Жовківського району. Близько 300 спортсменів з усього світу завітають на Львівщину, аби позмагатися за першість у конструюванні та запуску космічних моделей. Нашій державі, яку, до слова, вважають однією із головних претендентів на перемогу, конкуренцію складуть учасники із 19 країн, зокрема зі США, Канади, Китаю, Великобританії.

У цьому році у складі нашої команди змагатимуться 32 спортсмени. Спортивне містечко Чемпіонату світу розгорнеться на відстані 11 км від центру Львова. На глядачів чекає більш ніж 1000 запусків різних моделей ракет. Окрім офіційної програми змагань (а це змагання у восьми класах моделей ракет), організатори Чемпіонату – компанія Noosphere та Федерація ракетомодельного спорту України – проведуть два позакласових турніри. У них зможуть взяти участь не лише професійні спортсмени, але й усі охочі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: