Львівщина готується до проведення чемпіонату України з гірських автоперегонів та ралі "Галіція"

16 жовтня 08:28
Переглядів: 100
Ралі Галіція

15 жовтня ц.р. у Львівській обласній державній адміністрації за співголовування заступника голови облдержадміністрації Юрія Підлісного та начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрія Майбороди відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки і проведення VI етапу чемпіонату України з гірських автоперегонів та ІV етапу чемпіонату України (13-те ралі Галіція). Такі змагання відбудуться упродовж 30 жовтня – 1 листопада 2015 року на території Миколаївського та Сколівського районів Львівщини.

На початку засідання Юрій Підлісний спільно з директором Галицького автомобільного клубу Сергієм Єженковим вручили нагородні кубки представникам окремих структур та організацій за сприяння у проведенні етапів чемпіонату України з автоперегонів та з нагоди Дня автомобіліста.

Учасники засідання обговорили питання підготовки траси автоперегонів; безпеки глядачів та учасників автоперегонів; висвітлення основних заходів автоперегонів на телебаченні, радіо та в друкованих засобах масової інформації. Особливу увагу було прикуто до питання безпеки глядачів та учасників автоперегонів. Зокрема, заплановано попередній робочий виїзд на змагальні траси відповідальних працівників ДП «Львівський облавтодор», служби автомобільних доріг у Львівській області, управління МВС України у Львівській області, Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: