Львівщина і франківщина визначили переможців «Олімпійського лелеченя»

19 грудня 18:00
Переглядів: 352
Олімпіада

У районному центрі львівщини - прикордоному місті Мостиська відбулися змагання 2-го етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

На базі загальоноосвітної школи №2 визначали кращих 7 команд-переможниць групових етапів турніру, а саме: Мостиська СЗШ №1, Мостиська СЗШ №2, Чернявська СЗШ, Вовчичовицька СЗШ, Буцівська СЗШ, Гусаківський НВК та Радиницький НВК.

Вітали школярів та організаторів справжнього оліміпйського свята почесні гості: виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області, учасниця зимових Олімпійських ігор 1994 року в Лілліхеммері Христина Опьола-Подгрушна; методист відділу освіти Мостиської райдержадміністрації Михайло Надибський; головний спеціаліст відділу у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Драбчук.

Завдяки злагодженій роботі суддівської команди, яку очолив вчитель Петро Нестор, у завзятій але справедливій боротьбі за підсумками всіх конкурсів перемогла команда СЗШ с.Вовчичовичі, яка представлятиме Мостищину на обласних змаганнях «Оліміпйського лелеченя» 2012-2013 р.р.

На другому місці виявилася команда Мостиської СЗШ №2 і на третьому - команда НВК с.Раденичі.

Але незважаючи на загальні підсумки, всі учасники «Олімпійського лелеченя» були надзвичайно задоволені святом спорту, духом командної боротьби й активним залученням до оліміпйських цінностей.

В івано-франківську теж завершився другий етап Всеукраїнського спортивного масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Загальноосвітня школа №25 гостинно прийняла у себе 30 команд, які демонстрували фізичну форму у спортивних естафетах, інтелектуальні здібності в олімпійській вікторині та творчість – у презентації.

У запеклій боротьбі перемогу святкувала спеціалізована школа №5, другими стали учні загальноосвітньої школи №3, а третіми - Українська гімназія.

Організувати та провести спортивне свято допомогли Івано-Франківське відділення Національного олімпійського комітету України за підтримки управління освіти держадміністрації.

Не дивлячись на те, що переможець може бути лише один, жоден учасник не залишився не відзначеним олімпійською атрибутикою та призами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: