Львівщина обрала лауреатів 2015 спортивного року!

31 грудня 19:30
Переглядів: 178
Танцювальний спорт

Ще до початку Другої світової війни українська газета «Змаг» провела серед читачів Галичини своєрідне опитування. В радянський час було так, як веліла партія, але було. Нині маємо, на перший погляд, свою і незалежну державу. Тож у Львівській області продовжують обирати і визначати кращих спортовців, які у свою чергу дають іншим приклад у тіловихованні та фізичній культурі.

З номінантами визначились у залі засідань управління молоді і спорту Львівської обласної державної адміністрації, де зібралися члени колегії управління, виконкому НОК України у Львівській обл. на чолі з Юрієм Майбородою, керівники обласних фізкультурно-спортивних товариств та відомсти, центрів «Інваспорт» та «Спорт для всіх», а також провідні спортивні журналісти Львівщини.

Інформацією про цю небуденну подію люб’язно поділилась професор, почесний працівник фізичної культури і спорту України, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській обл., заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації – Оксана Вацеба.

Через воєнні дії цього року додалася нова номінація «Спортсмен - воїн АТО». Переможцем визнали Андрія Умрихіна з Жовкви, що у Львівській обл. Варто нагадати, що Андрій - срібний призер чемпіонату Європи з авіамодельного спорту і володарем кубка Європи 2015 р. Він - боєць батальйону «Луганськ-1».

Наступні номінації за підсумками 2015 спортивного року

«Найкращий спортсмен з олімпійських видів спорту» Оксана Гергель - чемпіон світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 60 кг.

«Найкращий спортсмен з неолімпійських видів спорту» Марія Музичук – чемпіон світу з шахів.

«Найкращий тренер з олімпійських видів спорту» Заслужені тренери України Андрій Пістун та Юрій Копитко (наставники Оксани Гергель).

«Найкращий тренер з неолімпійських видів спорту» Заслужені тренери України Олег та Наталія Музичук (наставники Марії Музичук).

«Найкращий молодий спортсмен» Тарас Міщук – володар двох золотих медалей чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років; переможець і срібний призер чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное.

«Найкраща команда з ігрових видів спорту» - гандбольна команда «Галичанка» (Львів) (жінки) – чемпіон України, півфіналіст європейського Кубка Виклику і «Динамо» (Львів) (чоловіки) – чемпіон України, володар Кубку України з водного поло.

«Найкраща юнацька команда з ігрових видів спорту» юнацький колектив «Галицькі Леви» (м. Новояворівськ) (хокей).

«Сенсація року» Андрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства, володар олімпійської ліцензії 2016 р.

«Найкращий спортсмен-ветеран» Євген Баллод (Сокільники), Андрій Луцик (Львів) срібні призери чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное серед ветеранів у складі байдарки-четвірки.

«Найкраща команда ветеранів спорту» Команда «Отаман» (Львівська обл.) - багаторазові чемпіони світу з драгонботу (в човні веслують 22 спортсмени), стерновий Роман Дмитришин – 8-разовий чемпіон світу з драгонботу у складі команди.

«Найкращий спортсмен з інвалідністю» Антон Дацко (м. Буськ) багаторазовий чемпіон та призер кубків світу та Європи з фехтування на візках.

«Найкращий спортивний арбітр року» Ігор Сидорко, гірськолижний спорт (Львів) і Роман Веклюк, спортивна акробатика (Дрогобич).

«Найкраща спортивна подія року» чемпіонат Європи з боксу серед юніорів (Львів, НСБ літніх видів спорту МО України) та відкриття комплексу плавальних басейнів на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: