Львівщина прийматиме півфінал чемпіонату світу зі спідвею серед юніорів

09 травня 13:41
Переглядів: 826
спідвей

11 травня 2013 року на мототреці «Гірник» імені Ігоря Марко у місті Червонограді на Львівщині відбудеться півфінал чемпіонату світу зі спідвею серед юніорів, як повідомляє сайт ЛОДА

У змаганнях планується участь 18 спортсменів із 8 країн світу: Австралії, Королівства Данії, Російської Федерації, Республіки Польщі, Словацької Республіки, Словенії, України та Чеської Республіки. 

Змагання обслуговуватимуть: президент міжнародного журі Франк Ціглер (Німеччина) та головний рефері Кріс Дурно (Великобританія). 

У півфіналі чемпіонату світу зі спідвею серед юніорів збірну команду України представлятимуть троє спідвеїстів, серед яких двоє представників Львівщини:Олександр Локтаєв і Володимир Тейгел (обидва виступають за спортивний клуб «Шахтар» м. Червонограда) та Станіслав Мельничук (який виступає за спортивний клуб «Каскад» м. Рівне). 

Путівки у фінальні змагання чемпіонату світу зі спідвею отримають 5 спортсменів, які наберуть найбільше залікових очок на мототреці в Червонограді. 

Урочиста церемонія  відкриття змагань відбудеться 11 травня 2013 року о 18 годині за адресою: Львівська обл., м. Червоноград, мототрек «Гірник» імені Ігоря Марко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
sergiy написав
11 травня 18:08
У неділю 12 травня 2013 року у Тернопільському районі розпочинається чемпіонат району з футболу, цьогоріч у чемпіонаті приймають участь сорок команд, у першій лізі 12 команд та у другій лізі групах А,Б,В 28 команд. При відкритті чемпіонату Тернопільського району голова районної федерації футболу привітає команду фк "В.Гаї" с.В.Гаї так як у 2012році вони стали чемпіонами України з міні-футболу серед команд сіл та селищ України.