Львівщина прийматиме "Волинський мотопробіг"

06 липня 14:30
Переглядів: 256
мото-драйв

Упродовж 9-14 липня 2016 року під патронатом Генерального Консульства РП в Луцьку та Генерального Консульства РП у Львові територіями Волинської, Рівненської та Львівської областей пройде IV «Волинський мотопробіг». Основним організатором мотопробігу є товариство «Wolyn-Pamientamy» за сприяння на території області управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Четвертий “Рейд Волинський” пролягатиме за маршрутом Люблін - Хелм - Ковель - Луцьк - Дубно - Броди - Львів - Замость й передбачатиме мотопробіг мотоциклістів з різних регіонів Польщі: Любліна, Бидгоща, Пулав та Варшави.

33 польські учасники на мотоциклах відвідають пам’ятні та меморіальні місця на територіях Волинської, Рівненської і Львівської областей України й віддадуть шану землякам, загиблим під час подій “Волинської трагедії” Другої світової війни.

Польські байкери на території Львівської області та м. Львова запланували відвідування культурних, меморіальних місць, костелів на території м. Броди та смт Підкамінь Бродівського району (11 липня), меморіалів Личаківського та Янівського цвинтарів і Вулецьких пагорбів у м. Львові (12 липня), с. Задвіря, Олеського замку у Буському районі та Підгорецького замку у Бродівському районі (13 липня), а також зустрінуться з мотоциклістами Львівщини. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: