Львівщина приймає чемпіонат України з гірських автоперегонів

23 березня 21:09
Переглядів: 297
авторалі

24-26 березня 2017 року під егідою Мінмолодьспорту України й за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації й місцевих органів влади на території Дрогобицького району (с. Модричі) та м. Трускавця відбудуться перший та другий етапи Чемпіонату України з гірських автоперегонів.

Трасу вже охрестили вітчизняним «ралі Монте – Карло», а досвідчені спортсмени, які мали можливість ознайомитися зі схемою та ландшафтом траси зазначають – це один з найскладніших етапів за всі двадцять років проведення гірських перегонів в незалежній Україні. У списках учасників обов’язково значитимуться прізвища чемпіонів та справжніх майстрів українського автоспорту.

За словами безпосереднього організатора змагань – директора Галицького Автомобільного клубу Сергія Єженкова, етапи у Трускавці та селі Модричі Дрогобицького району мають стати справжнім святом для спортсменів та глядачів.

Активне сприяння організаторам виявила місцева влада, як у підготовці спортивної складової, так і у створенні справжніх фан-зон з величезними моніторами, на яких всі бажаючі зможуть слідкувати за стартом та перебігом змагань.

Контактна особа: директор Галицького Автомобільного Клубу Сергій Єженков (тел. 067 455 34 44).

Змагання триватимуть три дні:

24 березня – урочисте відкриття змагань о 19:20 год. на центральній площі м.Трускавця.

25 березня1-й етап чемпіонату України з гірських автоперегонів в м. Трускавець.

Характеристика:

Загальна довжина траси: 3100 метрів.

Зміна висот: 100 метрів

Особливість траси: дистанція пролягає центром міста і передбачає  різку зміну покриття з асфальту на бруківку,  та крутий розворот автомобілів  «бочку» у центрі  дистанції біля  найбільшої глядацької зони (фан-зони).

Старт змагань: о 9:00 год.

Парк сервісу змагань: вул. Бориславська

Того ж дня спортсмени перемістяться у селище Модричі, де вже 26 березня пройде 2-й етап  Гірського Чемпіонату.

26 березня – 2-й етап відбудеться в с. Модричі Дрогобицького району:

Характеристика:

Загальна довжина траси: 3000 метрів

Зміна висот: 50 метрів

Особливість траси: швидкісна «ходова» траса, що проходить крізь лісовий масив

Старт змагань: о 9:00 год.

Парк сервісу змагань: с. Модричі, санаторій «Нафтуся Прикарпаття»

Урочисте закриття автоперегонів відбудеться 26 березня 2017 року о 19:20 на центральній площі міста Трускавця.

Суть гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди. До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників.

Залікові групи в яких виступають спортсмени, формуються відповідно потужності двигуна автомобілів і є такими:

А4

Автомобілі груп «N», «R», «А» та сертифіковані FAU автомобілі з робочим об'ємом двигуна до 3500 куб. см. включно без наддуву або до 2058 куб. см. включно для двигунів з наддувом

А3

Автомобілі з робочим об'ємом двигуна до 2000 куб.см, а також автомобілі групи «А» з робочим об'ємом двигуна до 1600 куб.см.

А2

Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см та автомобілі з 16-клапаним двигуном з робочим об’ємом до 1600 куб.см

А1

Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1400 куб. см.

А9К

Автомобілі радянського та іноземного виробництва, з атмосферним двигуном і об’ємом до 2000 куб.см., з приводом на задню вісь.

А8К

Сертифіковані FAU автомобілі з приводом на задню вісь з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см.(ВАЗ, ІЖ, Москвич та їх модифікації).

А7К

Сертифіковані FAU автомобілі з приводом на задню вісь з робочим об’ємом двигуна до 1300 куб.см. (ВАЗ 2101, ЗАЗ та їх модифікації).

ІС

Автомобілі незалежно від типу приводу та робочого об’єму двигуна, які відповідають технічним вимогам до будь-якої іншої групи Чемпіонату України з гірських гонок та з обов’язковою вимогою, що вони вироблені до 1991 року

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: