Львівщина приймає чемпіонат України з радіоспорту

06 травня 09:00
Переглядів: 194
чемпіонат України з радіоспорту

6-9 травня 2016 року на базі готельного комплексу «Перлина Львова» (смт Брюховичі, Львівська область) відбудеться чемпіонат України з радіоспорту (дорослі, юніори, юнаки) в розділах - спортивна радіопеленгація, подовжені дистанції (ІІІ - V ранг). Урочисте відкриття заплановано на 14.30 год.

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, Ліги радіоаматорів України та Львівської обласної федерації радіоспорту за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Головний суддя змагань: суддя національної категорії Сергій Майборода, головний секретар: суддя національної категорії Олександр Смірнов.

У цих офіційних змаганнях візьмуть участь понад 140 кращих спортсменів-радіолюбителів України – представники збірних команд Харківської, Хмельницької, Херсонської, Сумської, Київської, Волинської, Тернопільської, Кіровоградської, Донецької та Львівської областей та м. Києва. Гостями чемпіонату будуть також спортсмени зі Словаччини.

Львівську область представлятимуть майстри спорту Ігор Шевчук та Руслан Шпаргало.

Чемпіонат серед юнаків – це рейтинговий відбірковий старт для участі в чемпіонаті Європи 2016 року (липень, Норвегія). Дорослі та юніори в подальшому візьмуть участь в кубку та чемпіонаті світу (вересень, Болгарія).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: