Львівщина приймає літній чемпіонат України з кульової стрільби

12 травня 13:20
Переглядів: 215
кульова стрільба

11 травня 2015 року у спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові відбулася урочиста церемонія відкриття літнього чемпіонату України з кульової стрільби. Ці представницькі змагання кращих кульовиків України проводять Міністерство молоді та спорту України за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Федерації стрільби України та Львівської області.

Для боротьби за звання чемпіона України на Львівщину прибуло 278 спортсменів, які представляють збірні команди 14 областей України (в т.ч. збірна Донеччини) та м. Києва.

Вітали учасників змагань заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, заступник начальника НСБ літніх видів спорту МО України у місті Львові Володимир Михайлов, старший тренер збірної команди України, головний суддя змагань Степан Старінський, заслужений тренер України Денис Мустафаєв, старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області Владлен Новаковський.

Особливо щирі оплески лунали для двох спортсменок, яким було вручено посвідчення майстрів спорту міжнародного класу – зокрема Вікторії Царенко (м. Дніпропетровськ, тренери Георгій Коновалюк, Катерина Любимова) та Марії Войцехівській (м. Київ, тренер Андрій Шейкін).

Цьогорічний чемпіонат є одним із етапів відбору кандидатів до складу національної збірної команди України на право участі в I Європейських Іграх (12-28 червня, Баку).

Змагання у Львові триватимуть до 16 травня, початок щоденно о 10 годині. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: