Львівщина приймає національні змагання з ушу

13 грудня 21:30
Переглядів: 170
УШУ таолу

Львівщина уже вдруге поспіль прийматиме одні з головних змагань національного рівня – фінал Кубка України з ушу таолу (комплекси). Ці представницькі змагання відбудуться 16-19 грудня 2016 року в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові (вул. Клепарівська, 39-А).

Організаторами змагань виступають: Міністерство молоді та спорту України, національна федерація ушу, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та федерація ушу Львівської області.

Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться 17 грудня о 12 годині.

За національний Кубок-2016 будуть змагатися 385 найсильніших ушуїстів національного рівня, які представлятимуть збірні команди 14 областей України.

Кубок України з ушу (розділ таолу) є основним етапом відбору спортсменів до складу збірної команди України на 2017 рік.

Запрошуємо усіх бажаючих та гостей Львова. Вхід – вільний.

Довідково:

Спортивне ушу - вид спорту, створений на основі традиційних китайських бойових мистецтв. Він включає як повноконтактні поєдинки (саньшоу), так і хореографічні показові виступи спортсменів (таолу).

Форми таолу подібні до гімнастики та включають послідовності рухів та маневри з бойових мистецтв. Виступи учасників оцінюють шляхом надавання очок за певними правилами. Форми передбачають базові позиції та рухи: стійки, утримання рівноваги, удари руками та ногами, стрибки, підсічки та кидки, — певні набори яких змінюються у змаганнях для підкреслення сильних сторін певного спортсмена. Показові формальні вправи мають часові обмеження від 1 хвилини 20 секунд для деяких зовнішніх стилів до більш ніж п'яти хвилин для внутрішніх стилів. Сучасні учасники змагань з ушу все більше тренуються у повітряних елементах, таких як удари ногами та стрибки з обертанням на 540 та 720 градусів (півтора та два оберти) з метою ускладнення та більшої показовості їх формальних вправ.

Мистецтво саньшоу (яке також називають Саньда або Лей тай) є сучасним методом рукопашного бою та спортом. Саньшоу дещо подібне на кікбоксинг та тайський бокс (Муай Тай), але включає набагато більше прийомів боротьби. Змагання з саньшоу часто проводяться разом зі змаганнями з таолу.

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: