Львівщина прийме міжнародний дитячий шаховий турнір

24 грудня 12:43
Переглядів: 383
Default Image

З 9 до 16 січня 2011 року на базі відпочинкового комплексу ”ЧАРІВНА ДОЛИНА” в с.Родатичі Городоцького району на львівщині відбудеться міжнародний  дитячий шаховий турнір “Різдвяні канікули на чарівній долині”. Серед організаторів турніру Львівська облдержадміністрація, управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Городоцька райдержадміністрація,  Городоцька районна рада, Городоцька міська рада, логістична компанія «Захід-ресурс», відпочинковий комплекс ”Чарівна долина”, Городоцький дитячий шаховий клуб „Е2-У4”.

Урочисте відкриття планується на 9 січня  о 16 годині.

Змагання проводитимуться для юних шахістів у вікових категоріях 1995 р.н. і молодших. Гарантовані призи: І місце – 800 грн., ІІ – 600 грн., ІІІ– 400 грн., ІV– 300 грн., V – 200 грн., VІ–100 грн., І місце серед дівчат –  400 грн., а також встановлено 2 призи  наймолодшим учасникам  турніру.

Для усіх учасників турніру заплановано також відвідування Львівського цирку, відвідування театру опери та балету, екскурсія в карпати на базу олімпійської підготовки «Тисовець".

Змагання відбуватимуться  під патронатом депутата Львівської обласної ради, голови Городоцької райдержадміністрації Юрія Візняка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: