Львівщина щиро зустріла призерів Всесвітньої шахової Олімпіади 2016 року

15 вересня 09:00
Переглядів: 235
Шахи

14 вересня у Львівському міжнародному аеропорту імені Данила Галицького було людно і гамірно. О 17 годині рейсом зі столиці України прибули до рідного краю шахісти Львівщини - призери 42-ї Всесвітньої шахової Олімпіади 2016 року.

Квітами, оплесками представників влади, батьків, друзів, любителів спорту, спалахами фотоапаратів телекамер, настирними інтерв’ю журналістів зустріла Львівщина своїх спортсменів та тренерів: зокрема срібних призерів шахової олімпіади у складі чоловічої збірної команди України Юрія Криворучка, Андрія Волокитіна та їх тренерів Олександра Сулипу й Мартина Кравціва, а також представниць жіночої збірної команди України сестер Анну та Марію Музичук, які здобули бронзові нагороди.

Зазанчимо, що збірна України виборола також Кубок Нони Гаприндашвілі за найкращий сумарний результат двох команд – чоловічої та жіночої: 37 очок з 44-х можливих. Американці відстали на очко, а росіяни – на три.

Вітали кращих шахістів світу заступник голови - керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська, заступник Львівського міського голови Андрій Москаленко, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Оксана Вацеба та інші.

Поздоровляємо шахістів Львівщини з чудовим виступом на Всесвітній шаховій олімпіаді 2016 року!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: