Львівщина знову прийматиме національні змагання з гірських автоперегонів і ралі

27 травня 07:52
Переглядів: 181
автоспорт

На території Львівської та Закарпатської областей 12-14 червня відбудеться ІІ етап чемпіонату України з гірських автоперегонів та ралі. Очікується, що учасниками цих традиційних змагань стануть понад 30 екіпажів з 11-ти регіонів України.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Місцем проведення ІІ етапу стане територія Сколівського району Львівщини, а також Воловецького і Свалявського районів Закарпатської області. Змагання розпочнуться у п’ятницю, 12 червня, з гірських автоперегонів на Ужоцькому перевалі, що на межі Галичини і Закарпаття. Наступного дня спортсмени матимуть змогу ознайомитись зі спеціальними ділянками ралійної траси, загальною протяжністю 36 км.

Вже у неділю, 14 червня, відбудуться змагальні заїзди. Зокрема, перша спецділянка у 16 км. пролягатиме від с.Тухолька через с.Климець (Сколівський район) і до с.Верб’яж (Воловецький район). Друга частина ралійної траси (довжиною 20 км) буде пролягати селами Нижні Ворота, Підполоззя, Верхня Грабовниця, Уклін та Поляна, що на Закарпатті.

Зазначимо, що ІІ етап чемпіонату України відбуватиметься під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської і Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького та Закарпатського автомобільних клубів.

Головний суддя, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

Нагадаємо також, що у лютому на території Львівщини успішно відбулися І етап чемпіонату України з гірських автоперегонів та І етап кубку України з ралі «Зимові вершини». Всі учасники, представники команд, технічний персонал та судді відзначили їх високий організаційний рівень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: