«Львівська арена не гірша за Уемблі»

18 вересня 21:07
Переглядів: 1963
Default Image

Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби Ірина Мерлені вражена красою Львівського стадіону, яку нещодавно бачила на власні очі, та вважає, що з ним може зрівнятися, хіба що Лондонський Уемблі. 

«Коли я побачила, який стадіон готується у Львові під Євро-2012, була дуже вражена. Нам може позаздрити будь-яка європейська країна. Скільки ми їздили по Європі, я не пам’ятаю, щоб бачила такий красивий стадіон. Хіба що Уемблі», - сказала вона.

Як відзначає Ірина Мерлені, підготовка до турніру в країні іде повним ходом: «Бачила, що будуються готелі, аеропорти, дороги. Знаю, що трасу на Львів зробили дуже якісну. А стадіони – це взагалі просто казка». Вона переконана, що чемпіонат Євро-2012, окрім позитивного впливу на розвиток країни, стане найкращою рекламою здорового способу життя.

Також спортсменка зазначила, що Євро, навіть її стимулює до перемог. «Зараз молодшому сину вже півроку, тож я вже можу повертатися у спорт і серйозно тренуватися. Планую взяти участь у Олімпійських іграх у Лондоні. Мрію про це. Хоча мені ще треба повертати форму. Через місяць поїду на збори, потім на ще одні. Якщо посилено тренуватися, гадаю, що до весни зможу вийти на пік своєї форми», - сказала вона. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: