Львівська борчиня Юлія Ткач: "Хотілося золото, але змирилася зі сріблом"

19 червня 08:03
Переглядів: 247
ткач

На Перших Європейських іграх, що тривають у Баку, львівська борчиня Юлія Ткач виборола срібну медаль. У ваговій категорії до 63 кг вихованка ЛУФК дійшла до фіналу турніру, де поступилася росіянці Валерії Лазінській.

- Срібній медалі Юлія Ткач особливо не радіє, адже до Баку їхала лише за золотом. Про це та інше титулована борчиня розповіла в інтерв'ю.

Не можу сказати, що задоволена своїм виступом у Баку, - бере слово Юлія Ткач(дівоче прізвище Остапчук – Авт.). – Хотілося виступити краще, а саме вибороти золоту медаль. Незважаючи на це, доведеться змиритися зі срібною нагородою. Що маємо, те маємо (сміється).

- Чого тобі забракло, аби перемогти росіянку у фіналі?

- Важко відповісти щось конкретне. Напевно, був не мій день.

- Чи була додаткова мотивація перемогти суперницю, зважаючи на те, що вона росіянка?

- Мабуть, що ні. Ми, спортсмени, стараємось не об'єднувати політику та спорт. Ми з Валерію Лазінською давно знаємо одна одну, тому про жодну політику не може йти мова.

- Як тобі організація змагань на Перших Європейських іграх?

- На високому рівні, це однозначно. Втім, харчування у нашому селищі, на мою думку, могло бути кращим. Єдине, що по-справжньому зачепило, – це те, що в Баку дійсно дуже люблять боротьбу. У залах був справжній аншлаг. На наші виступи приходило дуже багато людей. Звісно, це приємно. Шалену підтримка з боку вболівальників відчував, мабуть, кожен спортсмен. Це дійсно круто.

- Які плани після повернення з Баку?

- Дуже засумувала за своїми рідними. Хочу обняти свого сина та маму. Після повернення до України матиму кілька днів відпочинку, а далі - багато роботи, оскільки на носі олімпійський рік і розіграш ліцензій на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: