Львівська борчиня Юлія Ткач-Остапчук пробилася у фінал Євро-2016

08 березня 19:52
Переглядів: 84
Ткач-Остапчук

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач-Остапчук, яка є вихованкою Львівського училища фізкультури, сьогодні ввечері буде змагатися за золоту медаль на чемпіонаті Європи з боротьби 2016 року, який розпочався у Ризі (Латвія).

Українка у ваговій категорії до 63 кг здобула дві перемоги, які і дозволили їй вийти у фінал турніру, інформує офіційний сайт Асоціації спортивної боротьби України.

Учениця заслуженого тренера України, старшого викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Андрія Пістуна стартувала відразу з 1/4 фіналу, де впевнено здолала Індре Бубеліте з Литви – 4:0.

Наступною суперницею Юлії Ткач-Остапчук стала росіянка Інна Тражукова. У цікавій боротьбі звитягу здобула українка з рахунком 9:5.

У фіналі Юлії Ткач-Остапчук, в колекції нагород якої уже є золоті медалі чемпіонатів Європи та світу, протистоятиме представниця збірної господарки Євро-2016 Анастасія Грігор’єва з Латвії.

Сьогодні ж відбулися змагання у жінок і в категорії до 48 кг. На жаль,  українка Інна Когут за медалі позмагатися не зуміла. У кваліфікації вона поступилася (0:10) колишній львів’янці Марії Стадник, яка вже не один рік захищає кольори Азербайджану, а згодом програла (2:7) й Валентині Ісламовій-Брік з Росії.