Львівська футзальна "Енергія" у Кривому Розі обіграла місцевий "Приват"

10 січня 10:23
Переглядів: 160
Енергія

16-й тур Чемпіонату України з футзалу серед клубів Екстра-ліги сезону-2015/2016 розпочався грою у Кривому розі, де місцевий «Приват» приймав львівську «Енергію». Гра на майданчику спорткомплексу ДВНЗ КНУ закінчився перемогою гостей з рахунком 9:4.

«Приват» (Кривий Ріг) – «Енергія» (Львів) – 4:9 (1:6)

9 січня. Початок – 15:00. Кривий Ріг. Спорткомплекс ДВНЗ КНУ

«Приват»: Дурбан (Юдін, 4) – Мазенко, Ломака, Шамлі, Лебідь – Таранович, Бакум, Сторожук

Тренер – Віталій Поляков

«Енергія»: Кардаш (Пітуля, 21) – Михайло Грицина, Микола Грицина, Коваль, Радевич – Павленко, Маринюк, Федюк, Кузь – Легендзевіч, Денис

Тренер – Максим Павленко

Голи: Шамлі (16), Таранович (34), Ломака (36), Лебідь (38) – Михайло Грицина (1), Маринюк (3), Коваль (10), Легендзевіч (13, 14), Павленко (16, 32, 39), Микола Грицина (38)

Для «Привату» проблеми почалися ще до матчу з «Енергією». З різних причин (через травми і дискваліфікацію) цей поєдинок пропускали Бойченко, Малишко, Делятинський. До того ж, на передматчевій розминці пошкодження отримав Сторожук. Але це як виявилося, були тільки квіточки. Ягідки були вже під час гри.

Начебто підопічні Віталія Полякова почали гру непогано, і вже в її дебюті мали два непоганих моменти для взяття воріт Кардаша. На що «енергетики» відповіли голом Михайла Грицини. У цьому епізоді пошкодження отримав голкіпер «Привату» Дурбан, який вже на 4-й хвилині попросив заміну і поступився своїм місцем у воротах Дурбані. Однак, до цього він ще встиг пропустити гол від Маринюка.

Після такого приголомшливого початку «приватівцям» потрібен був час, щоб прийти до себе. Але їм трохи підсобили самі «енергетики», які стали більше грати за рахунком. Це призвело до того, що біля воріт Кардаша стало з’являтися більше гольових моментів. Але ні у Шамлі, ні у Бакума, ні в інших «приватівців» не виходило переграти Кардаша. Зате «Енергія» в середині першого тайму показала, як потрібно вичавлювати максимум зі своїх моментів – Коваль довів рахунок до 0:3.

Такий поворот подій не міг не позначитися на діях підопічних Віталія Полякова, які почали нервувати і помилятися. Результатом цих помилок стали привезені голи у ворота Юдіна. Тому, ні для кого не стало сюрпризом, що вже на 16-й хвилині рахунок був 6:0 на користь гостей. Правда, незабаром Шамлі вдалося відквитати один м’яч, але незважаючи на це, навряд чи хтось міг сказати, за рахунок чого «Приват» може повернути інтригу в гру.

Зате початок другої половини зустрічі, напевно, здивував багатьох. Криворіжці почали грати більш активно, скинувши зі своїх плечей відповідальність за результат. І біля воріт Пітулі, який захищав ворота «Енергії» у другій 20-хвилинці, нерідко ставало жарко. Однак, реалізація моментів у господарів залишала бажати кращого. Тим не менш, це не заважало підопічним Віталія Полякова й далі шукати ключі до воріт Пітулі.

Але поки «приватівці» намагалися щось робити попереду, вони пропустили одну з атак «Енергії», яка завершилася голом Павленко. Однак, навіть цей сьомий пропущений гол не зупинив «приватівців», які, будемо відверті, по грі заслуговували на щось більше. Те, що криворіжці, незважаючи на такий розгромний рахунок, не збираються здаватися, підтвердив гол Тарановича, після якого на табло спорткомплексу ДВНЗ КНУ засвітилися цифри 2:7.

Після цього підопічні Віталія Полякова перейшли на гру з п’ятим польовим. І це суттєво пожвавило гру. По-перше – Ломака, який виконував обов’язки «літаючого воротаря», зумів відквитати ще один гол. А по-друге – дане рішення Віталія Полякова спричинило відкритий футзал з обох сторін. Можливо, це і принесло б «Привату» якісь дивіденди, якби криворізькі футзалісти, крім бажання якнайшвидше повернути інтригу в поєдинок, грали б ще й дисциплінованіше в обороні. У результаті спровокований криворіжцями відкритий футзал привів до рахунку 9:4 на користь «Енергії».