Львівська "Галичанка" дізналася суперників у новому сезоні Суперліги

04 серпня 20:28
Переглядів: 361
Галичанка

Федерація гандболу України затвердила склад учасників і календар матчів  жіночої Суперліги на новий сезон 2016/17 рр.

В чемпіонаті України прийматимуть участь 6 команд: чинні чемпіонки України – львівська «Галичанка», віце-чемпіонки - ужгородські «Карпати», бронзові призерки Суперліги – херсонська «Дніпрянка», а також миколаївський «Реал», київський «Спартак» та тернопільський «Економ-Універ».

Стартує 1-ий тур жіночої Суперліги 2 вересня. Першим суперником «Галичанки» стане «Реал».

Та ще перед початком чемпіонату України заплановано проведення Суперкубка – 25 серпня у Львові. Принагідно нагадаємо, що «галичанки» нещодавно перемогли на Кубку України, який у травні цього року відбувся у форматі «Фінал чотирьох».

Якраз сьогодні, 4 серпня, гандболістки та тренери «Галичанки» повернулися до Львова зі зборів, які проходили у селищі Лазурне Херсонської області. Зі слів капітана львів’янок Лесі Смолінг: «Навчально-тренувальні збори були для всіх нелегкими, але ми впорались, і команда перебуває в повній бойовій готовності!»

На новий гандбольний сезон «Галичанка» поповнилась гравцями та другим тренером. На допомогу головній наставниці львів’янок Тетяні Штефан у команду запросили Анжелу Савченко – колишню гандболістку «Галичанки» (дівоче прізвище Анжели – Трав’ян ).

На жаль, команду покинула півсередня 23-річна Влада Косміна. Натомість прийшла талановита молодь – нещодавні випускниці Львівського училища фізичної культури – Тетяна Поляк, Тетяна Череп, Олександра Жолобович, Наталія Коцаб’юк та Юліана Братковська. А ще з ужгородських «Карпат» повернулася до «Галичанки» Олена Косик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: