Львівська "Галичанка" хоче підтвердити чемпіонський титул без кількох ключових гравців

19 серпня 12:35
Переглядів: 197
галичанка

Чинний чемпіон України з гандболу – львівська «Галичанка» активно готується до нового сезону. Дівчата щойно повернулися із двотижневого спортивного табору у Лазурному.

На Херсонщині дівчат чекали по 3 виснажливі тренування на піску щодня. Літні збори гандболістки називають найскладнішими, адже під час них закладають фундамент на весь сезон. Гравець «Галичанки» Мар’яна Маркевич розповідає: «Ми вставали о 6-ій ранку. Це, звичайно, для будь-якої молодої дівчини є дуже важко. Але із задоволенням працювали і підтримували одна одну».

У міжсезоння львівську команду покинула капітан Леся Смолінг. Вона продовжить кар’єру у Білорусі. Олеся Парандій тепер виступатиме в Польщі. А Єлизавета Гілязетдінова ‒ в Азербайджані. Натомість нарешті залікувала травму Наталя Савчин.

Є і кілька новобранців. Одна із них – Марина Савчук зізнається: «Я колись мріяла з дівчатами з «Галичанки» грати. І, наприклад, вчора я з Наталею Савчин захищалася. А буквально місяць тому я дивилася на їхні ігри і думала, як ці дівчата гарно захищаються. Я хотіла в команду, і моя мрія здійснилася».

Та якщо акліматизація новоспечених «галичанок» відбулася легко, то звикнути до фізичних навантажень було значно складніше, зізнаються новачки.

Невдовзі львівська команда розімне м’язи на товариському турнірі у Польщі – «Меморіалі Хенріка Круглинського». А у вересні львів’янки стартують у чотирьох турнірах Суперкубку та чемпіонаті України, Балтійській лізі та Кубку ЄГФ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: