Львівьска "Галичанка" контраргументів проти ужгородських "Карпат" поки що не знайшла

09 листопада 14:00
Переглядів: 130
Галичанка Львів
6 і 7 листопада 2015р. львівська «Галичанка» у рамках 5-го спареного туру чемпіонату України з гандболу серед команд суперліги у палаці спорту «Галичина» зустрічалася з своїм основним конкурентом на чемпіонство – ужгородськими «Карпатами».

У першому матчі визначальним став дебют зустрічі. Саме у перші вісім хвилин ужгородки зуміли забити три голи, а у ворота гостей м’яч залітати ніяк не хотів – їх надійно захищала воротар Ірина Яблонська, а львів’янки діяли надто прямолінійно. Цей відрив у три м’ячі тримався практично упродовж усієї гри і приніс перемогу «Карпатам» з рахунком 28:25.

Намагання взяти реванш будь-якою ціною зіграло поганий жарт з «Галичанкою» і в другій зустрічі. Надмірне бажання дівчат перемогти вилилося у суцільну нереалізацію моментів та масу допущених помилок. Маючи психологічну перевагу, досвідчені закарпатки методично вели гру до своєї другої перемоги, на цей раз з непристойним рахунком для чемпіонок 24:14.

На жаль, у молодої львівської команди не знайшлося лідера, який би взяв гру на себе, дещо остудив емоційний запал дівчат і діяв холоднокровно при завершенні атак. Найрезультативнішими у складі «Галичанки» за результатами обидвох ігор були вчорашні випускниці Львівського училища фізичної культури Наталія Савчин (6 голів), Анастасія ДорожівськаМарина Коновалова,Леся Смолінг (по 5), Анастасія Баранович (4).

То ж тепер на наших дівчат і їх тренера Василя Козара очікує серйозна робота над пошуком контраргументів у наступних зустрічах, яких до кінця чемпіонату буде ще шість!
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: