Львівська "Галичанка" налаштована на перемогу. Чи втримає команда чемпіонство з гандболу?!

25 вересня 09:32
Переглядів: 184
БІЛА

Капітан львівської «Галичанки» Марія Біла розповіла про найближчі матчі свої команди проти миколаївського «Реала», а також про перспективи «Галичанки» у цьому сезоні знову стати чемпіонками України.

«Реал» - агресивна команда. Нам однозначно просто не буде, - каже Марія Біла. - Дві перемоги на виїзді просто так нам ніхто не віддасть. Знаю, що з «Реала» пішли кілька провідних гравців, але думати про це ми не будемо. Налаштовуємося лише на перемоги. На мою думку, у цих матчах важливо захопити лідерство з самого початку. Гратимемо на специфічному майданчику, а відтак суперник матиме певну перевагу, оскільки на ньому тренується.

Цього року ми стали чемпіонами і добре про це пам’ятаємо. «Галичанка» довго йшла до цього. Сезон був не легким, але ми його завершили без жодної поразки. Втім, у єврокубку могли здобути кращий результат. Система минулого чемпіонату була недосконалою і бувало доводилось грати по шість ігор поспіль. Можливо, десь і забракло сил. Незважаючи на це, розуміли, що гандбол – гра команда, тому старалася допомагати один одному. Однозначно це був особливий сезон як і для нас, так і для Львова. Цього року буде важче, оскільки чемпіонство доведеться втримувати. Якщо то кажуть, важко здобути чемпіонство, а ще важче його втримати. Зробимо все можливе, аби цей сезон був не менш успішним, аніж попередній».

Матчі другого туру проти «Реала» «Галичанка» проведе у Миколаєві 26 та 27 вересня. У суботу, 26 вересня, команди розпочнуться матч о 18:00, а у неділю, 27 вересня, - о 10:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: