Львівська "Галичанка", перемігши "Карпати", утвердилась в лідерах гандбольної Суперліги

15 квітня 18:30
Переглядів: 264
Галичанка

Сьогодні, 15 квітня, у Херсоні закінчився другий з’їзний тур фінального етапу чемпіонату України гандбольної Суперліги.  Головною подією завершального ігрового дня став матч між львівською «Галичанкою» та ужгородськими «Карпатами». Адже вчора «Галичанка» за набраними очками обійшла у турнірній таблиці лідерок Суперліги – «Карпати», після того як ужгородки несподівано програли київському «Спартаку». Тому від результату сьогоднішньої гри між «Галичанкою» і «Карпатами» залежало  чи закріпляться львів’янки в лідерках Суперліги, чи все-таки ужгородки повернуть собі перше місце у турнірній таблиці.

«Галичанка», переважаючи «Карпати» після першого тайму  на 4 очки – 12:8, зуміла збільшити свій пріоритет, закінчивши гру з загальним рахунком  24:18.

Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга сезону-2015/2016

Другий етап. Другий з’їзний тур. Третій ігровий день.

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) - 24:18 (12:8).

15 квітня. Початок – 11:00. Херсон. Спорткомплекс ХВУФК.

Судді: Марина Дуплій, Олена Каверіна (обидві – Запоріжжя).

Делегат ФГУ: Валентин Вакула (Київ).

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Мар’яна Маркевич (6 голів), Наталія Воловник (4), Наталія Туркало (4), Леся Смолінг (3), Анастасія Дорожівська (2), Анастасія Баранович (2), Наталія Савчин (1), Наталія Сабова (1), Олеся Парандій (1), Марина Коновалова, Влада Косміна, Вікторія Сідлецька, Софія Давидянц, Ольга Василяка.

Тренери: Тетяна Штефан, Віталій Надич.

«Карпати»: Ірина Яблонська, Єлизавета Воронько – Ірина Компанієць (5), Олена Косик (5), Анна Лезінська (4), Дарина Каганець (1), Беата Цубина (1), Марина Лєбєдєва (1), Анастасія Мелекесцева (1), Вікторія Гичка, Яна Готра, Вікторія Бабій, Дарина Кот, Ніколь Чундак, Вікторія Бабій, Софія Гаврилець, Анастасія Петровська.

Головний тренер: Борис Петровський

7-метрові кидки (пенальті): 3 кидки / 1 реалізовано – 7 / 4.

2-хвилинні вилучення: Наталія Савчин, Вікторія Сідлецька, Софія Давидянц - Анна Лезінська.

Попередження: Наталія Сабова – Беата Цубина, Ірина Компанієць, Анна Лезінська.

Дискваліфікація - Дарина Каганець («Карпати», 28-а хвилина).

З першої хвилини матчу ігровою ініціативою заволоділи «галичанки» - вони відкрили рахунок і вели у ньому першу половину тайму.

На 19-ту хвилину гри ужгородкам таки вдалося встановити паритет (5:5), проте ненадовго. Бо вже на закінченні тієї ж 19-ої хвилини «галичанки» віддалили суперниць на один м’яч і зуміли протримати їх на такій відстані до 26-ої хвилини гри (9:8).

А в останню п’ятихвилинку першого тайму львівські гандболістки жодного разу не дозволили ужгородкам влучити в свої ворота, натомість самі тричі забили «карпатівкам». 12:8 – з таким рахунок і закінчився перший тайм.

Після перерви на майданчику знову владарювали «галичанки». За перші вісім хвилин другого тайму  вони вже доплюсували ужгородкам шість м’ячів, а ті у відповідь спромоглися лише на два голи, один з яких був забитий з пенальті – 18:10 (38-а хвилина).

До 53-ої хвилини гри боротьба проходила майже нарівні: «галичанки» п’ять разів вразили ужгородські ворота, «Карпати» - чотири – 23:14.

Наприкінці матчу гандболісткам «Карпат» все ж вдалося зібрати сили і скоротити відставання з дев’яти м’ячів  до п’яти  – 23:18 (57-а хвилина). Та за хвилину до закінчення матчу львів’янки збільшили перевагу ще на один м’яч, поставивши переможну крапку у цій зустрічі – 24:18.

Отож, після другого з’їзного туру «Галичанка» вийшла в одноосібні лідери чемпіонату, випереджаючи основних суперниць у боротьбі за «золото» Суперліги на 4 очки.