Львівська "Галичанка" перемогла "Карпати" та повернула собі лідерство в гандбольній Суперлізі

30 березня 10:30
Переглядів: 364
Галичанка - Карпати

Львівська «Галичанка» єдина з команд-учасниць святкувала перемоги у всіх іграх першого з’їзного туру другого етапу чемпіонату України гандбольної Суперліги, який вчора завершився у Броварах. У заключному матчі цього туру підопічні Тетяни Штефан та Віталія Надича здолали своїх головних конкуренток в боротьбі за чемпіонство – ужгородські «Карпати» з рахунком 23:17.

Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга сезону-2015/2016

Другий етап. Перший з’їзний тур. Третій ігровий день.

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 23:17 (12:8).

29 березня. Початок – 13:30. Бровари. Спорткомплекс БВУФК.

Судді: Максим Єськов, Андрій Кулачек (обидва – Запоріжжя).

Делегат ФГУ: Олександр Людовік (Київ).

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Наталія Туркало (8 голів), Марина Коновалова (5), Наталія Савчин (3), Леся Смолінг (3), Наталія Сабова (2), Олеся Парандій (1), Наталія Воловник (1), Вікторія Сідлецька, Софія Давидянц, Анастасія Дорожівська, Наталія Стрюкова, Анастасія Баранович, Влада Косміна, Мар’яна Маркевич.

Тренери: Тетяна Штефан, Віталій Надич.

«Карпати»: Ірина Яблонська, Єлизавета Воронько – Олена Косик (5), Анна Лезінська (4), Дарина Кот (2), Іванна Мигович (2), Ірина Компанієць (1), Марина Лєбєдєва (1), Дарина Каганець (1), Беата Цубина (1), Яна Готра, Вікторія Гичка, Анастасія Мелекесцева, Ніколь Чундак, Вікторія Бабій.

Головний тренер: Борис Петровський

7-метрові кидки (пенальті): 5 кидків / 5 реалізовано – 4 / 4.

2-хвилинні вилучення: Єлизавета Гілязетдінова (голкіпер), Наталія Воловник (двічі), Леся Смолінг, Наталія Туркало – Анастасія Мелекесцева, Ірина Компанієць (обидві тричі).

Попередження: Наталія Воловник, Леся Смолінг – Олена Косик, Дарина Каганець.

Рахунок зустрічі на 1-ій хвилині відкрила «карпатівка» (колишня гравчиня «Галичанки») Олена Косик.

Та вже на 3-ій хвилині «галичанка» Наталія Сабова також розмочила ворота опоненток, а її старша подруга по команді Наталія Туркало на 5-ій хвилині подвоїла рахунок – 2:1.

А коли ужгородка Беата Цубина встановила паритет на 7-ій хвилині, знову таки Наталія Туркало вивела «Галичанку» вперед 3:2.

З 9-ої до 14-ої хвилини першого тайму «галичанки» впевнено повели у рахунку, забивши ще п’ять м’ячів. І лиш раз зуміла влучити «карпатівка» Анна Лезінська на 12-ій хв. У львів’янок же спершу реалізувала пенальті Леся Смолінг – потім почергово забили Наталія Туркало, Наталія Воловник та Марина Коновалова – і знову не схибила зі штрафного семиметрового Леся Смолінг – 8:3.

Ще раз Анна Лезінська виручила «Карпати», забивши на 15-ій хвилині. А гол у виконанні Дарини Кот на 17-ій хвилині дозволив ужгородкам наблизитись до львів’янок – 8:5.

З 18-ої до 26-ої хвилини тричі пробила воротарку суперниць досвідчена львів’янка Наталія Туркало (на 18-ій, 20-ій та 26-ій хвилинах). Та хоч рахунок Наталія Туркало і збільшила, проте «карпатівкам» вдалося утримати своє відставання в межах трьох м’ячів – 11:8. Спершу на реалізований Туркало пенальті відповіла Дарина Кот, забивши також, потім – Олена Косик, влучивши з семиметрового штрафного, а на 26-ій хвилині – Ірина Компанієць.

Та все ж на 27-ій хвилині «галичанка» Наталія Савчин таки довела перевагу до чотирьох м’ячів – 12:8 – з таким рахунок і закінчився перший тайм.

Після перерви ужгородки завзято кинулися в бій – все ж чотири м’ячі в гандболі відвоювати цілком можливо.

До 35-ої хвилини підопічні Бориса Петровського двічі майже впритул наближалися до «Галичанки». Спершу рахунок до двох м’ячів скоротили ужгородки Марина Лєбєдєва та Олена Косик – 12:10, проте львів’янка Марина Коновалова знову збільшила його -13:10. Потім спробу повторила Іванна Мигович – 13:11, та реалізація пенальті львів’янкою Наталією Туркало повернуло все на круги своя – 14:11.

З 36-ої до 52-ої хвилини «Галичанка» ще більше відривається від суперниць завдяки реалізованим моментам, які завершують голами Марина Коновалова, двічі Наталія Савчин, Олеся Парандій та Леся Смолінг. І лише гол Іванни Мигович не дає «карпатівкам» всуху програти ці 17-ть хвилин матчу – 19:12.

До 55-ої хвилини гри гандболістки «Карпат», зібравшись силами, скоротили відставання до чотирьох м’ячів – 19:15. Голами відзначились Олена Косик, Дарина Каганець та Анна Лезінська. Та на 57-у хвилину матчу завдяки влучанням Наталії Туркало з пенальті та Марини Коновалової рахунок стає 21:15.

В завершальну двохвилинку гри обидві команди двічі обмінялися голами. Спочатку за «Карпати» забила Анна Лезінська, потім за «Галичанку» – Наталія Сабова, а на останній хвилині матчу спершу влучила ужгородка Олена Косик і насамкінець гри – «галичанка» Марина Коновалова. Тож фінальна сирена зафіксувала перемогу «Галичанки» – 23:17.

Підопічні Тетяни Штефан та Віталія Надича не лише здолали найголовніших суперниць, а ще й повернули собі лідерство у Суперлізі. Адже якщо до початку першого з’їзного туру вони відставали від «Карпат» на чотири пункти, то тепер зрівнялися з ними за кількістю набраних очок.