Львівська «Галичанка» припиняє своє існування!?

22 січня 18:00
Переглядів: 586
Default Image

Через скрутне фінансове становище гандболістки львівської «Галичанки» швидше за все сьогодні, 22 січня, зіграють свій останній поєдинок у Суперлізі чемпіонату України, а можливо, і в своїй історії загалом. Про це кореспонденту ЗІКу сказав головний тренер галичанок Василь Козар.

Вчора, 21 січня, у першій грі п’ятого туру львівська «Галичанка» на своєму майданчику приймала ужгородські «карпати». Гра закінчилася з рахунком 27:35 на користь гостей. Сьогодні відбудеться повторна гра. 

Втім, як заявив головний тренер «Галичанки» Василь Козар, цей поєдинок, цілком ймовірно, стане останнім для нашої команди як у сезоні, так і в своїй історії. Через відсутність грошей клуб змушений відмовитися від подальшої участі в змаганнях. При цьому керманич галичанок наголосив, що Львівська Міська Рада, яка ще зовсім недавно гарантувала фінансову підтримку гандболісткам, від своїх слів відхрещується.

«Команда в такому стані, що ми вирішили зіграти цей тур, знайти кошти і розрахуватися з суддями, а з понеділка ми припиняємо свою діяльність. Чому в Міській Раді, яка запланувала і яка сказала, що у нас є на цей рік кошти, нам відмовляють у фінансовій підтримці? Якби ми знали, що у нас немає грошей, ми б уже давно припинили свою діяльність і не заявлялися на чемпіонат. А так міська влада нам пообіцяла гроші, а тепер нам їх дати не хоче», – розповів Василь Козар.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: