Львівська "Галичанка" розпочинає боротьбу у визначальному етапі гандбольної Суперліги

25 березня 11:15
Переглядів: 417
Галичанка

Львівська «Галичанка» успішно пройшла у другий етап чемпіонату України гандбольної Суперліги, куди потрапили лише чотири найсильніші команди за підсумками першого етапу. Боротьбу за медалі чемпіонату України, крім «Галичанки»,  продовжать ужгородські «Карпати», київський «Спартак» та херсонська «Дніпрянка». Поза суперліговою грою залишились миколаївський «Реал» та тернопільський «Економ-універ», які перший етап закінчили на п’ятому та шостому місцях відповідно.

Другий етап складається з чотирьох з’їзних турів: кожна команда прийме по одному туру на своєму домашньому майданчику. Перший тур відбудеться у Києві - 27-29 березня у спортивному комплексі Броварського вищого училища фізичної культури.

 В рамках туру «Галичанка» 27 березня зіграє зі «Спартаком», 28 березня – з Дніпрянкою, а 29 березня – з найголовнішим суперником за чемпіонство у Суперлізі -  «Карпатами».

Як інформує сайт Федерації гандболу України, за командами зберігаються всі очки, зароблені на першому етапі.  А підсумкові місця визначаться  за  найбільшою  сумою  очок, здобутих упродовж всього чемпіонату.

Наразі лідерами національного чемпіонату є ужгородські «Карпати», які у першому турі Суперліги назбирали 38 очок, в активі «Галичанки»  - 34 очки. Однак попереду ще чотири матчі між львів’янками та ужгородками – по одному у кожному з’їзному турі. Тож  гандболістки «Галичанки» мають усі шанси відстояти титул чемпіонок України, здобутий ними минулого ігрового сезону.

Другий з’їзний тур прийматиме Херсон, третій – Львів, четвертий – Ужгород.

Фото Андріани Сенишин

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: