Львівська "Галичанка" вдруге перемогла "Реал" у сьомому турі гандбольної Суперліги

06 грудня 11:00
Переглядів: 127
Галичанка

Учора, 5 грудня, львівська «Галичанка» з рахунком 33:15 вдруге перемогла миколаївський «Реал» в рамках 7-го туру чемпіонату України сезону-2015/2016 гандбольної жіночої Суперліги.

Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга-2015/2016. Сьомий тур. Друга гра

«Галичанка» (Львів) – «Реал» (Миколаїв) – 33:15 (18:8)

5 грудня. Початок – 10:30. Львів. Споркомплекс ЛНУ ім. Івана Франка.

Судді: Ірина Ткачук, Тетяна Ракітіна (обидві – Київ).

Делегат ФГУ: Дмитро Стегура.

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Леся Смолінг (10 голів), Влада Косміна (5), Наталія Туркало (4), Олеся Парандій (3), Марина Коновалова (2), Наталія Воловник (2), Наталія Сабова (2), Марія Біла (2), Наталія Савчин (1), Софія Давидянц (1), Ольга Василяка (1), Анастасія Баранович, Мар’яна Маркевич, Вікторія Сідлецька,.

Тренер: Тетяна Штефан.

«Реал»: Наталія Пархоменко, Ірина Нікіфорук, Ганна Сінаєвська – Світлана Аксьонова (3), Лоліта Мостова (3), Олена Андрєєва (2), Анна Трифонова (2), Христина Бабій (2), Ірина Резніченко (1), Анна Сторожук (1), Діана Червакова (1), Олеся Донець, Юлія Норсоян, Майя Наімі, Людмила Гінкул.

Тренер: Андрій Портной.

7-метрові кидки (пенальті): 3 кидки / 1 реалізовано – 6 / 4.

Вилучення: Марія Біла, Мар’яна Маркевич, Марина Коновалова – Анна Трифонова (двічі).

Попередження: Влада Косміна, Олеся Парандай, Анастасія Баранович – Майя Наімі, Анна Тріфонова, Христина Бабій.

У другій грі «галичанки» розпочали забивати ще раніше, ніж у першій грі – на 22 секунді рахунок відкрила Наталія Туркало, а за хвилину подвоїла Наталія Сабова.

«Реалівки» відчайдушно пробивалися до воріт «галичанок», які захищала Єлизавета Гілязетдінова, проте забити свій перший м’яч у цій грі їм ніяк не вдавалося. Спершу Єлизавета нейтралізувала удар Діани Червакової, а потім – Олени Андрєєвої.

Зрештою рятівний пенальті, призначений у ворота «галичанок», дозволив «реалівкам» відкрити лік і своїм забитим голам. Світлана Аксьонова реалізувала семиметровий на 3-ій хвилині гри – 2:1. І тут же подруга Аксьонової по команді Олеся Донець отримала чудовий шанс зрівняти рахунок: воротарка Наталія Пархоменко дала їй дальній пас у напівпорожній майданчик, проте скористатися цим Олеся не зуміла.

Зате інша Олеся, з команди львів’янок, – Парандій свій гольовий момент реалізувала на 4-ій хвилині – 3:1.

На 5-ій хвилині гри завдяки голу Анни Трифонової «Реал» ще ближче підібрався до «галичанок» – 3:2.

А на 6-ій хвилині «реалівкам» знову випав реальний шанс зрівняти рахунок: не потрапила у їх ворота з пенальті Туркало, ще й призначали семиметровий на користь миколаївок. Проте Діана Червакова встановити паритет не зуміла, пенальті реалізувати їй не дала Марія Гладун, яка вийшла на ворота на час виконання штрафного.

«Галичанки» вирішили більше не делікатнічати та швидко нагадали суперницям з ким ті грають. У наступну десятихвилинку львів’янки практично щохвилини вражали ворота «реалівок», а ті спромоглися лише на один гол, автором якого стала Лоліта Мостова. У «Галичанці» за цей час влучали Влада Косміна, Наталія Туркало, Олеся Парандій, Наталія Савчин, Наталія Сабова та Леся Смолінг, встановивши на 15-ту хвилину гри рахунок 10:3.

Окремо хочеться згадати епізод (на 15хв.), у якому Леся Смолінг не реалізувала пенальті, подібно до вчорашньої гри, але, розізлившись сама на себе, на добиванні таки загнала м’яч у ворота.

До кінця першого тайму Леся Смолінг забила ще чотири голи, по два м’ячі – на рахунку Наталії Туркало та Наталії Воловник.

У «Реалу» також двічі відзначилась Лоліта Мостова, по разу – Христина Бабій, Світлана Аксьонова та Анна Сторожук.

І хоч рахунок першого тайму – 18:8 не надто відрізнявся від вчорашніх 22:10, все ж «реалівки» сьогодні виглядали значно краще. Добре боролися, проте не реалізовували багато гольових моментів, губили м’яч, не тримали захист належним чином.

Тренер «Реалу» у перерві заспокоював свої дівчат: «Істерику припини, – казав до котроїсь з гравчинь. Ви що думали, за один раз все вийде? Так не буває».

Наставник «Реалу» виявився правим. Незважаючи на відчайдушні зусилля миколаївок у другому таймі хоч трішки скоротити відставання, їм це не вдалося, а навпаки…

На три голи Анни Трифонової, Ірини Резніченко та Світлани Аксьонової «галичанки відповіли сімома (Влада Косміна – 3, Марина Коновалова – 2, Олеся Парандій та Леся Смолінг – по 1). На 43-ій хвилині гри на табло світилося 25:11.

Рахунок не здатен передати все те, що діялось на майданчику. «Реалівки» не здавалися, просто багато моментів їм не дали реалізувати воротарки «Галичанки»: у першому таймі Єлизавета Гілязетдінова, а у другому Марія Гладун. Марія неодноразово рятувала свої ворота від нападів Діани Червакової, Світлани Аксьонової, Лоліти Мостової, Ірини Резніченко. Та й польові гравці «Галичанки» з 43-ої до 60 хвилини матчу були рівно вдвічі переконливіші від гандболісток «Реалу». Чотирьом голам суперниць львів’янки протиставили своїх вісім забитих м’ячів. В тому числі серед «галичанок» забитими голами відзначились молоді нещодавні дебютантки команди Софія Давидянц та Ольга Василяка – на 56-ій та 58-ій хвилинах відповідно.

33:15 – з таким рахунком завершилась друга зустріч команд у рамках 7-го туру.

Найрезультативнішою у сьогоднішньому матчі була «галичанка» Леся Смолінг – 10 забитих голів.

Найвидовищніший гол належить ще одній «галичанці» Владі Косміній, яка на 51-ій хвилині матчу зі своєї половини майданчику влучила прямісінько у ворота суперниць.

А за волю до перемоги хочемо відзначити гандболістку «Реалу» Діану Червакову, яка ні на мить не здавалася і методично, раз за разом, пробувала пробивати львівських воротарок. Врешті була винагороджена за наполегливість і на останній хвилині другого тайму таки примусила Марію Гладун витягати м’яч зі своїх воріт.

Перемога «Галичанки» стала кращим подарунком для її нової «старої» наставниці Тетяни Штефан. На цих іграх Тетяна вперше дебютувала вже не у якості помічниці Василя Козара, а як основний тренер команди.