Львівська "Галичанка" - володар Кубка України!

22 травня 09:30
Переглядів: 528
Галичанка

21 травня, львівська «Галичанка» у фінальному матчі гандбольного Кубка України серед жінок здолала ужгородські «Карпати» з рахунком 32:21. Отож, команда Тетяни Штефан та Віталія Надича стала першим володарем перехідного гандбольного кубка, який був розроблений Федерацією гандболу України, і щороку передаватиметься від чемпіона до чемпіона.

Гандбол. Жінки. Кубок України-2016.

ФІНАЛ.

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) - 32:21 (16:11).

21 травня. Початок – 12:00. Городенка Івано-Франківська обл.

Судді: Ірина Ткачук, Тетяна Ракітіна (обидві – Київ).

Делегат ФГУ: Дмитро Стегура (Берегово).

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Наталія Сабова (6 голів), Наталія Туркало (5), Мар’яна Маркевич (4), Олеся Парандій (4), Марина Коновалова (4), Наталія Савчин (4), Леся Смолінг (2), Наталія Воловник (2), Анастасія Дорожівська (1), Влада Косміна, Анастасія Баранович, Ольга Василяка, Наталія Стрюкова, Софія Давидянц.

Тренери: Тетяна Штефан, Віталій Надич.

«Карпати»: Ірина Яблонська, Єлизавета Воронько – Марина Лєбєдєва (6 голів), Анна Лезінська (4), Беата Цубина (2), Анастасія Мелекесцева (2), Ірина Компанієць (2), Іванна Мигович (2), Дарина Каганець (1), Яна Готра (1), Олена Косик (1), Анастасія Петровська, Вікторія Гичка, Еріка Шмітко, Ніколь Чундак.

Головний тренер: Борис Петровський.

7-метрові кидки (пенальті): 4 кидки / 2 реалізовано – 2 / 1.

2-хвилинні вилучення: Анастасія Мелекесцева, Яна Готра, Дарина Каганець («Карпати»).

Попередження: Марина Коновалова, Наталія Сабова – Олена Косик, Ірина Компанієць, Дарина Каганець.

Наставниця «Галичанки» Тетяна Штефан так прокоментувала Кубковий фінал: «Сьогодні була дуже гарна і дуже жорстка з обох сторін гра! Ще перед початком матчу я налаштовувала своїх вкласти у це протистояння не 100 % сил, а всі двісті. Адже, зрозуміло, що «Карпати» прагнули взяти реванш за поразку у чемпіонаті України, компенсувавши це здобуттям кубка.

Так ось – я хочу подякувати усім своїм дівчатам за цю гру, бо кожна з них боролася і викладалась на повну.

Наше переважання над ужгородками у підсумку сягнуло 11-ти м’ячів. Однак, незважаючи на такий відчутний розрив у рахунку, першу половину зустрічі легкою не назву – вона пройшла на нервах, емоціях, в напруженні. Дещо слабкою була наша результативність у 1-ому таймі. І лише наприкінці тайму, коли дівчата добре побігли, ми відірвалися від «Карпат» (прим.авт. – на 25-ій хв. матчу рахунок становив 12:10, а в останню п’ятихвилинку тайму «галичанки» суттєвіше віддалилися від суперниць: забили чотири голи, а пропустили лише один – 16:11).

А другу половину матчу мої гандболістки вже грали спокійно, без надмірних емоцій.

Молодь сьогодні у нас практично відпочивала, боровся основний склад команди. На воротах – досвідчена Єлизавета Гілязетдінова, яку Марія Гладун змінила лише наприкінці гри. А на полі вже звично Наталія Савчин чергувалася з Лесею Смолінг, Наталія Воловник -  з Лесею Парандій. Загалом же команда добре спрацювала в захисті і не губилася в нападі, розігрувала гарні комбінації. Без перебільшення скажу – сьогоднішні глядачі в Городенці аплодували нам. Це заслужена перемога!»

Також двох гандболісток "Галичанки" визнали найкращими гравцями Кубка України. Наталію Туркало назвали найкращим гравцем Фіналу чотирьох, а Марину Коновалову - найкращим гравцем фінального матчу у складі «Галичанки».